reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lista rozdwojonych GrUdniÓwEcZek + gratulacje

Szczesciem zawsze trzeba sie dzielić

Serdeczne gratulacje dla Ciebie Gosik i Twojego pieknego synka :)
 
reklama
Gosik, wielkie gratulacje dla ciebie i ślicznego synusia!!! Szybkiego powrotu do formy i przesyłaj nam nowe fotki :-) Może napiszesz nam jak wyglądał twój poród?
 
Gosik Wielkie gratulacje naszej drugiej grudniówce!!!!!!:-D:happy::happy:
Synuś prześliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wielkie uściski (delikatne bardzo oczywiście;-)).
Gratuluję!!!
 
Gratulacje dla rodziców pierwszego meskiego grudniówka!!!!!

Jak ja zazdroszczę,ze macie to juz za sobą...:-D:-D:-D
 
Tak czułam, że jak na pare dni znikne i się nowa dzidzia pojawi:tak::-D

Gosik gratulacje dla Ciebie i Twojego syneczka no i dla tatusia ma się rozumieć:-D
 
reklama
Dziekuje Wszystkim Mamusiom, Caluski dla Waszych brzusiatych Kruszynek. Ogromne buziaki dla sliczniutkiej Marianny. Wszystkim zycze z calego serca szczesliwych rozwiazan. Juz niedlugo Kochane najpiekniejsze chwile w Waszym zyciu!!!!!

Porod wspominam wspaniale:) Cudowna opieka i atmosfera. W samym szpitalu do momentu rozwiazania bylam 9,5h. O drugiej nad ranem pekly mi wody plodowe, przeczekalam kilka godzin w domku. O 9 bylam juz w szpitalu. Moj maz byl przy mnie caly ten czas (nie wyobrazam sobie porodu bez Niego:)) Urodzilam naturalnie (18:30), pamietam bol do dzis:) ale najwazniejsze - synus jest juz z nami!!! kazde jego spojrzenie, usmiech wynagradza nawet najwieksze cierpienie:)

Z calego serca trzymajcie sie Kochane!!!
 
Do góry