reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy do szpitala dla mamy i dziecka

reklama
ja naleze do tych golacych ,ale na szkole rodzenia polozna mowila, ze gdy trzeba bedzie nacinac krocze trzeba i tak ogolic(przynajmniej u mnie w wejherowie),wiec ja dla swietego spokoju zrobilabym to w domu sama
 
Lista fantastyczna...muszę sobię ją spisać i zweryfikować:tak: ale wiecie co u mnie w szpitalu przez cały pobyt dają sterylne koszule także nawet swojej nie pozwalają ubierać( ja swoją i tak zabieram w razie czego) dziwne, co???
a dla dziecka tylko na wyjście i to przywiezie mi mąż w dzień wyjścia ja tylko poszykuję co...także moja torba to tylko kosmetyki, bielizna osobista i ręcznik....no szlafrok i papcie i kubek i sztućce...mało:szok:
 
Dzisiaj bylam wlasnie w szpitalu zapytac co wziac ze soba jak juz sie zacznie i dla malego mam miec tylko pampersy i chusteczki no i ubranka na wyjscie a reszte oni maja..dla siebie to juz troche tego trzeba wziac;/
 
Ja naleze do tych brzuchatek. Ja na pewno sie ogole, bo nie chce zeby potem mnie tam pozarzynały. Tylko nie wiem jak ja to zrobie, trzeba sie bedzie niezle pogimnastykowac.
No ja właśnie planuję chyba robić taką akcję co jakiś czas od kolejnej wizyty u Ginki - i chyba najlepiej kremem do depilacji. Posmarować, odczekać i zmazać. Maszynką trochę się boję...
 
Nie wiem gdzie zadać to pytanie ale ma to związek z przygotowaniem się do szpitala:
hm... co robicie z intymnym owłosieniem? :zawstydzona/y: Pytanie kieruję przede wszystkim do tych Brzuchatek, które na codzień nie usuwają tam włosków - czy przed porodem macie zamiar podjąć jakieś specjalne zabiegi?
Ja sie ogole w domku, bo nie chce zeby mnie musialy golic biedne praktykantki( zawsze im przypada ta niewdzieczna rola a one i tak musza potem jeszcze lewatywe zrobic).
 
Ja sie ogole w domku, bo nie chce zeby mnie musialy golic biedne praktykantki( zawsze im przypada ta niewdzieczna rola a one i tak musza potem jeszcze lewatywe zrobic).

u nas w szpitalu nie robią lewatywy przed porodem... a o goleniu krocza też nic nie słyszałam...hmmm... muszę dopytać kuzynki...
 
Ja też planuję w domu, maszynką bo woskiem przy moim obrzęku nie mam zamiaru się katować. Ale sorrki za tak bezpośrednie pytanie ale czy macie zamiar depilować wszystko??? Tzn nawet owłosienie na wzgórku łonowym??? Ja rodziłam 2 razy i zawsze tam sobie zostawiałam i nikomu to nie przeszkadzało a depilowałam tylko okolice wejścia do pochwy, nikt mnie nie poprawiał z goleniem:-p
 
Jak już się tym kremem wysmaruję to chyba wszystko... nie będę patrzeć które kółko zrobić łyse a które zostawić :-) poza tym ja chcę to robić tak raz na jakiś czas, żeby nie być całkiem "łysą" tylko taki meszek mieć, bo caŁKIEM łysa to dla mnie takie jakieś dziwne.
Saraa to w Niemczech golą i robią lewatywę obowiązkowo? Myślałam, że o goleniu w ogóle mowy nie ma a lewatywę można ale nie trzeba?
 
reklama
ja od kilku lat depiluje sie cala bo tak lepiej sie czuje ale teraz jak juz mam brzuszek robie to tylko ze wzgledu na wizyty u ginka albo na plaze bo ciezko jest sie gimnastykowac..przed porodem sama sie ogole o ile dam rade bo nie chce zeby polozna mnie pociachala a delikatne to one nie sa.
 
Do góry