reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

Temat na forum 'Archiwum mam marcowych'11' rozpoczęty przez futrzakowa, 7 Lipiec 2010.

1. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

może to i wcześnie ...ale wyobrażam sobie że nierzadko już od pierwszych dni kiedy zobaczyłyśmy II kreski ... przechodząc obok sklepu dla dzieciaczków nie możemy się opamiętać i coś kupujemy... :-D

2. AgniesiaP

AgniesiaP Fanka BB :)

To się przyznaj co już kupiłaś ;-)

3. reklama
  4. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

hehe :-D wbrew pozorom że założyłam post...to nic :-) póki co mam umówiona wizyte do ginka na przyszły tydz i przed tym się na pewno wstrzymam:-)

5. Pogma

Pogma Zaciekawiona BB

Ja mam nosidełko i trochę ciuszków. Smoczek i butelkę. Dodatkowo mój ostatnionie mógł się oprzeć i kupił buciki z tygryskiem z Kubusia Puchatka.

6. AgniesiaP

AgniesiaP Fanka BB :)

To widzę, że już niektórzy się rozkręcają ;-) Ja mam dużo rzeczy po pierwszej córce, więc sporo nam zakupów nam odejdzie. No chyba, że chłopak się trafi, to jednak garderobę będzie trzeba praktycznie od początku kompletować ;-)

7. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

ahhh to jesteście w dobrym położeniu...mając juz troszkę ciuszków ... bo ja to chyba będe musiała wszystko kompletować od początku ... więc trzeba będzie jakoś zakupy na raty rozkładać :-)

8. PINKA25

PINKA25 mama razy DWA;-)

no ja jeszcze tez nic nie kupilam czekam tak gdzies do 5 miesiaca zeby zobaczyc co bedzie.......

9. 86ruda

86ruda Fanka BB :)

ja narazie nie kupuje nic, i do 5-6 mc nie mam zamiaru nic kupowac.
    No ale ja tez mam duuuuzo ciuszkow po Bartoszku, odpada tez zakup lozeczka itp.
    no chyba ze bedzie inna plec to wtedy juz inn historia (z ciuszkami )

10. reklama
  11. futrzakowa

futrzakowa yea! to ja!

wczoraj zrobiłam zakupy ale dla siebie :-) tzn kupiłam sobie krem przeciw rozstępom Mustela - slyszałam że bardzo dobry ( choć jak się doczytałam na forum jeśli ktoś ma mieć rozstępy to prawdopodobnie żadne kremy nie pomogą...) no i w Reserved sa mega promocje i kupiłam takie dwie bluzeczki za pupę (14.90 każąda) - myslę że jak będzie brzusio to taką bluzeczke lekko opinającą do geterków i będzie wyglądało wpożo :-D

12. 86ruda

86ruda Fanka BB :)

ja w poprzedniej ciazy chodzilam do konca w zwyklych przedciazowych dzinsach -tylko takich z niskim stanem,wiec narazie nie kupuje nic specjalnie ciazowego,zobaczymy czy i tym razem bede sie miescic ;)
    a dluzsze bluzeczki jak najbardziej sie przydadza- tym bardziej ze bedziemy chodzic z brzuszkiem jak juz zimno bedzie.

Poleć forum