reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

reklama
harsh sliczne te ciuszki kupilas! ja sie jeszcze wstrzymuje.... moze za jakies 3-4 tyg. jesli poznam plec to wtedy bede mogla sprawdzic co mam a co potrzebuje.
 
tak teraz patrze, ze kolorowo cos, ale w sumie sie ciesze =]

scarletka, wlasnie o to chodzi, zeby bylo unisex, ale chyba sama sobie udowodnilam, ze nie musi byc wcale bialo lub kremowo :-)

Fajnie, ze wam sie podobaja :-) Nie wyszly wcale tak drogo, mimo, ze w sumie z drogiego sklepu kupione (mothercare). Maja promocje rozne, np. but one, get one half price- czyli kup jedno, a drugie dostaniesz za polowe ceny... I za 6 par spiochow wyszlo niewiele ponad 100 zl na polskie. A te sa gatunkowo super.
 
harsza - suuuperanckie ciuszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja takich nigdzie w PL nie widziałam:-( ale może za mało chodziłam... nie wiem...
 
Harsharani - ciuszki bobmbowe:-)
Futrzakowa - ja też takich u nas nie widziałam:-( Wogóle to u nas bardzo ciężko jest kupić ubranka unisex, tylko albo niebieskie, albo różowe, albo w autka, albo w kwiatuszki:-D
 
reklama
Harshka przecudne te wdzianka mmmmmmmmmmm :rofl2:
Potwierdzam to, co mówi Madzia, u nas to musisz znać płeć, żeby coś kupić teraz.. No ale w kóńcu chyba każda z nas się doczeka tej wieści :happy:
 
Do góry