reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

futrzakowa

yea! to ja!
Dołączył(a)
24 Czerwiec 2010
Postów
3 962
Miasto
3miasto
może to i wcześnie ...ale wyobrażam sobie że nierzadko już od pierwszych dni kiedy zobaczyłyśmy II kreski ... przechodząc obok sklepu dla dzieciaczków nie możemy się opamiętać i coś kupujemy... :-D
 
reklama
hehe :-D wbrew pozorom że założyłam post...to nic :-) póki co mam umówiona wizyte do ginka na przyszły tydz i przed tym się na pewno wstrzymam:-)
 
Ja mam nosidełko i trochę ciuszków. Smoczek i butelkę. Dodatkowo mój ostatnionie mógł się oprzeć i kupił buciki z tygryskiem z Kubusia Puchatka.
 
To widzę, że już niektórzy się rozkręcają ;-) Ja mam dużo rzeczy po pierwszej córce, więc sporo nam zakupów nam odejdzie. No chyba, że chłopak się trafi, to jednak garderobę będzie trzeba praktycznie od początku kompletować ;-)
 
ahhh to jesteście w dobrym położeniu...mając juz troszkę ciuszków ... bo ja to chyba będe musiała wszystko kompletować od początku ... więc trzeba będzie jakoś zakupy na raty rozkładać :-)
 
ja narazie nie kupuje nic, i do 5-6 mc nie mam zamiaru nic kupowac.
No ale ja tez mam duuuuzo ciuszkow po Bartoszku, odpada tez zakup lozeczka itp.
no chyba ze bedzie inna plec to wtedy juz inn historia (z ciuszkami )
 
wczoraj zrobiłam zakupy ale dla siebie :-) tzn kupiłam sobie krem przeciw rozstępom Mustela - slyszałam że bardzo dobry ( choć jak się doczytałam na forum jeśli ktoś ma mieć rozstępy to prawdopodobnie żadne kremy nie pomogą...) no i w Reserved sa mega promocje i kupiłam takie dwie bluzeczki za pupę (14.90 każąda) - myslę że jak będzie brzusio to taką bluzeczke lekko opinającą do geterków i będzie wyglądało wpożo :-D
 
reklama
ja w poprzedniej ciazy chodzilam do konca w zwyklych przedciazowych dzinsach -tylko takich z niskim stanem,wiec narazie nie kupuje nic specjalnie ciazowego,zobaczymy czy i tym razem bede sie miescic ;)
a dluzsze bluzeczki jak najbardziej sie przydadza- tym bardziej ze bedziemy chodzic z brzuszkiem jak juz zimno bedzie.
 
Do góry