reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

ja też na razie nic nie kupuję, bo mi zostało sporo rzeczy po synku, ale najchętniej wykupiłabym pół sklepu jakby się dało. ratuje mnie tylko zdrowy rozsądek;-)
 
reklama
Ja też jak na razie nic nie kupiłam i się wstrzymuje choć czasem jest ciężko jak się przechodzi koło takich sklepów :-D Ja to będę też musiała wszystko kupować sama więc trzeba porozkładać na raty,bo wszystkiego na raz to raczej się nie będzie dało kupić:-D
 
tez jeszcze nic nie kupilam chociaz mialam jedna okazje i prawie bym wziela hehe:)i ja wszystko musze kupic wiec jakos kolo 4miesiaca powoli bedzie trzeba kompletowac aby nie bylo takich duzych wydatkow naraz
 
tez jeszcze nic nie kupilam chociaz mialam jedna okazje i prawie bym wziela hehe:)i ja wszystko musze kupic wiec jakos kolo 4miesiaca powoli bedzie trzeba kompletowac aby nie bylo takich duzych wydatkow naraz

ja tez wszytsko beede musiała kupic od nowa wozeczek juz sobie upatzrylam jaki bym ewentualnie chciala i narazie to wszytko
 
ja dla siebie tez jeszcze nic nie kupuję - czekam na wynik kolejnego usg.
za to mam siostrę bliźniaczkę, która jest w 5-tym m-cu :)
u niej to będzie córeczka Basia.
jak się okaże, że u mnie też córcia, to nie musiałabym się martwić o ciuszki na początek życia.
jeszcze tylko się pochwalę, że moja rok młodsza siostra właśnie rozpoczyna starania o swoja dzidizę :)
 
czyli u was dzidzi będzie pod dostatkiem:-)
u nas dowiedzieliśmy się, że starszy brat mojego m też się zaczął starać o 2go dzidziusia. tak sobie myślę, że zapatrzyli się na nas, bo m mu się zwierzał, że się staramy od roku i nic, a u nich latka biją i to ostatni dzwonek. dla mnie szok, bo nikt by nie przypuszczał, że się zdecydują, ale fajowo by było, bo by dzieciaki się razem bawiły:-)
 
Lubię rodziny, w których jest dużo dzieci.
Sama się w takiej wychowałam.
Moja mama ma 3 siostry, ja również.
Siostry mojej mamy też mają swoje gromadki (2 to minimum).
Duzo dzieci, to dużo radości :)
 
ja też lubię dużo dzieci, a u nas po mojej stronie jest tylko jedno - nasze:-( a po stronie m jeszcze bratanica. mam jedną młodszą siostrę, której się z niczym nie spieszy, nawet chłopaka nie ma, a jak rozmawiamy o dzieciach, to mówi, że nie planuje.
to możesz sobie wyobrazić jak jest rozpuszczony przez dziadków nasz syn, czasem mnie krew już zalewa:wściekła/y:
ja planuję mieć trójeczkę hihihi ale zobaczymy, co z tego wyjdzie, na razie walczymy o drugie.
 
reklama
Ja nawet nie chcę myśleć o tym, jak mój tata rozpuści swoje wnuczęta :)
Na moją nowinę, że jestem w ciąży radośnie krzyknął: BĘDZIEMY MIELI DZIDZIUSIA! :)
 
Do góry