reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

reklama
pierwszy raz widzę takie ponczo kąpielowe:-) fajne:-)

chodziłam sobie wczoraj p sklepach ale to chyba nie był mój dzień...:-( nic mi nie pasowało, wszystko brzydkie/za drogie/ ... dobrze że jeszcze nie jest spieszno z zakupami:-) więc mogę sobie pomarudzić :-D
 
Ostatnia edycja:
aaa...no i bym zapomniała:-D moja kumpela podarowała szwagierce ciuszki po swoim dzieciatku...a ta połowę ciuchów oddała bo a to plamka a to coś ... wzięłam wszystkie:-D hehe... przecież to że są czasem plamki to w d***e z tym jak dziecko co chwilę się brudzi no i zaraz i tak z tego wyrośnie:-) a że ja jeszcze nie wiem jak to będzie u mnie z systematycznością w praniu...to przydadzą się na bank:-D
 
moj synek do dzisiaj ma taki recznik z kapturem :) jak byl maly to mial zabke i taki bialy noworodkowy, a teraz smoka i bardzo praktyczne to jest!

ciuszki po Olafie pozyczylam przyjaciolce, ona przekazala drugiej, a tamta mojemu bratu i teraz jestem ciekawa jak to wszystko wyglada i czy bedzie sie nadawac do uzytku jak dostane :) ale wydaje mi sie, ze te najmniejsze ciuszki malo sie zuzywaja i da rade :) a jak najdzie mnie inspiracja i chec wydawania pieniedzy to cos nowego dokupie ;)
 
reklama
Do góry