reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

moja córa zaczeła używać jakis miesiąc temu poduszki-śpi na niej na brzuszku-tzn nogi raczki i brzuszek na poduszcze głowa już na materacyku-tak lubi inaczej nie śpi!bo śpi jakby na czworaka z podusią pod tłowiem tak sie przes sen układa!
ja chce kupić jak będze kasa a nic poza tym i łużeczka niemam do kupienia
 
reklama
to rzeczywiście harsh trafiłaś z tą pościelą:)
ja kupowałam pościel firmy Faretti i bardzo wam polecam, jakość świetna i warto wydać kasę. zestaw ze wszystkim, ale bez baldachimu kosztował ok 250 zł. Teraz też w taką zainwestujemy, a tą po Piotruli zostawiłam sobei na zmianę, bo wygląda jak nowa, a używaliśmy jej 2 lata
 
Duzo slyszalam o tej poscieli dobrego (chyba nawet kojarze ktora to :) ). na allegro warto ja kupic, bo w sklepach duzo drozej.

Fusia, twoja coreczka to jeszcze malutka jest ! Teraz sobie tak spojrzalam na suwaczek. Ale fajnie, przynajmniej nie bedziesz miala duzej przerwy. Moja kolezanka jest w ciazy drugiej wlasnie, a urodzila chlopczyka 22 lutego. No i ona sie obawia co i jak bedzie, ale wierze, ze kiedys doceni taka mala roznice wieku :)
 
tez polece te firme choć troszke droga my dla córy mamy taką Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://radosneskarby.pl/sklep/images/ft.princess.orange.jpg reszte szyłam sama z super bawełny w pajacyki a drugą w myszki i jestem z nich nie mniej zadowolona:) mieliśmy 3 elementową no właśnie dlatego ze taka mała to kupuje 2 łużeczko i kolejne pościele :)
właśnie śpi ale mi dzis w nocy wycisk dała ze hej aż sie popłakałam ze zmęczenia mąz w pracy a jej sie w nocy przypomniało ze tata i wyła mi do 5 aż wrócił
wracając do pościeli to natibaby też opinie dobre zbiera choc nie ma tak ciekawych wzorów ale niekt€ore wpadły mi w oko
Harsharani miałaś przybornik bo ja sie nieskusiałam do tej pory sie nie przydawał ale teraz sie zastanawiam czy nie kupić wcześniej pościeli i odrazu przybornika-przydaje sie?
 
Ostatnia edycja:
Ola, jak ja przyjechałam do szwecji to miałam wózeczek bebeconfort, z małymi kółkami i przy pierwszym śniegu się popłakałam ;) nie dało się w żaden sposób nim przejchać przez nieodśnieżony podjazd.
potem kupiłam na allegro 3kołową spacerówę z pompowanymi kołami (za 400z;)) i ten wózek nie tylko przez wszystko przejechał, ale byl nie do zdarcia.
tylko teraz nie wiem czy bym znowu kupiła 3 kołowy, bo jest niestabilny przy podjeżdżaniu na krawężnik...jak się koło zablokuje to niby lepiej, ale mimo wszystko chyba lepsze 4 i skrętne, duże i pompowane :)
 
Harsharani miałaś przybornik bo ja sie nieskusiałam do tej pory sie nie przydawał ale teraz sie zastanawiam czy nie kupić wcześniej pościeli i odrazu przybornika-przydaje sie?

Nie, ale fajnie wyglada ;-) A tak powaznie, to zalezy. Kiedy Olaf byl malutki to trzymalam tam bajerki jak szczoteczka, waciki, obcinaczki itp...ale pozniej zrobil sie wiekszy i dla niego bylo to super zabawa zeby sciagac przybornik z lozeczka... No i musialam powyjmowac ostre i grozne przedmioty... wiec w sumie to tylko 'wygladal'...
 
Fusia, to sie raczej sprawdzi. Tylko musisz poszukac z duzymi kieszeniami, bo moj mial takie srednie. I nie na zatrzaski tylko cos bardzie solidniejszego :)
 
reklama
Do góry