reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

zaszalalam i mam uzywany CUDOWNY bugaboo :) jest fantastyczny!
Olaf nim jechal cala droge do domu :) prowadzi sie jedna reka, wszedzie miesci, jest lekki, wygodny, ladny, no CUDO :)
moj pomaranczowo czarny :)
bardzo mi sie podoba :) i wszyscy co maja bardzo tez polecaja :)
 
reklama
Ja dzis mialam troche wolnego czasu to sobie siedzialam i porownywalam wozki. Weszlam na rozne strony z recenzjami i wybralam kilka najlepszych.
Prawda jest taka, ze najaralam sie na Quinny Buzz 4, ale po tym co wyczytalam nie jest wcale najlepszy (dostaje srednio 2,5 na 5 punktow).

wozki,ktore wybralam nie sa wcale tymi nasjdrozszymi, zdziwilam sie prawde mowiac, ale sa najlepsze w kazdej liscie top 10 w UK.
Oto one....

Na miejscu 3 (4.2 p.)
ICandy Cherry-
Zobacz załącznik 282053

Na miejscu 2 (4.6)
Baby Jogger City Mini
Zobacz załącznik 282054

No i na miejscu pierwszym, 5/5:
Britax Vigour 4+
Zobacz załącznik 282055


I generalnie ja jestem za 3kolowcem,ale K. mowi nie, wiec bede polowac na britax vigour. Zdecydowalam sie zeby juz teraz zaczac kombinowanie...bo to jednak jest wydatek. Chce kupic uzywane, najlepiej caly zestaw.
 
Ja dzis mialam troche wolnego czasu to sobie siedzialam i porownywalam wozki. Weszlam na rozne strony z recenzjami i wybralam kilka najlepszych.
Prawda jest taka, ze najaralam sie na Quinny Buzz 4, ale po tym co wyczytalam nie jest wcale najlepszy (dostaje srednio 2,5 na 5 punktow).

wozki,ktore wybralam nie sa wcale tymi nasjdrozszymi, zdziwilam sie prawde mowiac, ale sa najlepsze w kazdej liscie top 10 w UK.
Oto one....
Na miejscu 3 (4.2 p.)
ICandy Cherry-
Zobacz załącznik 282053

Na miejscu 2 (4.6)
Baby Jogger City Mini
Zobacz załącznik 282054

No i na miejscu pierwszym, 5/5:
Britax Vigour 4+
Zobacz załącznik 282055


I generalnie ja jestem za 3kolowcem,ale K. mowi nie, wiec bede polowac na britax vigour. Zdecydowalam sie zeby juz teraz zaczac kombinowanie...bo to jednak jest wydatek. Chce kupic uzywane, najlepiej caly zestaw.



popieram
ale twego męża też trzykołowym mówie stanowcze głosnie NIE!:D
a co do wozów mamy 2 wiec chyba nie kupie kolejnego choć tak myśle ze przydał by sie taki ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: TEAM COSMO spacerowy wózek dla dwójki dzieci gdze jedno w spacerowej wersji drugie w gondoli-tylko na nasze chodniki -wązskie za szeroki jest pozatytm kjak pójde sama to której do chusty-to lżejsze chyba zę drugie będze zazdrosne to córa do chhusty-do tego czasu będze nogobierna i cześc będze sama chodziła a drugie w gondoli albo córa do wózka spacerowego a drugie do chusty na brzuszek i wio na spacer

wczoraj od psiapsiuły dostałam 3 ogromne reklamówki ciuchów-po jej starszym dziecku(*jej córcia ma 3 lata)!
zroniła porządek z jej ciuszkami i mi się je dostało-z czego się ciesze!
większosc jest typowo dziewczęca-1 ciuszki są -w kolorze habrob=wym chyba 2 sztuki uniwersalne a reszta typowo dziewczece!
częsć jest dobra na teraz i na te zime cześc stanowczo duuża !
a częsć mała -będze dla drugiego olie to bedze dziewcze jak nie to pójdze na zakamarek na wymiane na chłopięce\!
co najśmieszniejsze tego miała tyle-ze ponat połowe co miało choćby ślad noszenia -wylądowało w kuble caritasu
ciuszki które dostałam nie maja śladu noszenia a połowa ma metki hehehe-to jets tak jak babcia kupuje ttyle że wnusia nawet ubrać nie zdązy :)

co mnie cieszy najbardzej kombinezon na 86-wprawdze Róza ma rozmiar 80 bo nogi na duże 80 małe o6 a góre ma mniejsza na duże 74 małe 80-bo nogi ma dłuugie to rękawki powine i rece będą dobrze osłonięte nogawki leciuteńko moge wywinąć co by ładnie korzuszekbyło widac i mam pewnośc ze nie beda przykrutkie:)-mam radoche bo wydatek mi odszedł jeden i moge w buy inwestować -czy ktoś widział gdze sa -i czy sa zimowe buty gucio widziałam letnie i jesienne ale zimuwek niemoge znaleźc a młoda zrobiła 4 kroki sama znowu i myśle ze zimą będze juz na dworze sama próbować swoich sił
 
Ostatnia edycja:
co mnie cieszy najbardzej kombinezon na 86-wprawdze Róza ma rozmiar 80 bo nogi na duże 80 małe o6 a góre ma mniejsza na duże 74 małe 80-bo nogi ma dłuugie to rękawki powine i rece będą dobrze osłonięte nogawki leciuteńko moge wywinąć co by ładnie korzuszekbyło widac i mam pewnośc ze nie beda przykrutkie:)-mam radoche bo wydatek mi odszedł jeden i moge w buy inwestować -czy ktoś widział gdze sa -i czy sa zimowe buty gucio


pogubiłam się w tych Twoich rozmiarach Fusia, chyba jakaś skołowana jestem dzisiaj... :confused2:
 
Ostatnia edycja:
Ja to mam taką ogromną wyprawkę spisaną, żeby mi nic nie uciekło że hoho:) zmieniam kolor czcionki danej rzeczy jak coś już mam albo czegoś wogole nie będę kupować- polecam takie ściągawki szczególnie dla mam które będą mieć pierwsze maluchy:)
 
Ja to mam taką ogromną wyprawkę spisaną, żeby mi nic nie uciekło że hoho:) zmieniam kolor czcionki danej rzeczy jak coś już mam albo czegoś wogole nie będę kupować- polecam takie ściągawki szczególnie dla mam które będą mieć pierwsze maluchy:)

ja tez juz cos takiego mam - wpisuję wszystko do notesiku:-D przy sporej ilości do notatek wpisuję komentarze i opinie zdobyte od Marcóweczek:-) szczególnie na początku co wypowiadały się na temat wklejonego przeze mnie spisu:-D
 
Harshka, zapodaj te strony z recenzjami, z których korzystałaś. Zaciekawiłaś mnie tym Britaxem - u nas zupełnie niepopularny, ale do dostania.

Futrzak, Milutek
- a macie możliwość wklejenia takiej listy tutaj? Bo ja zielona jak szczypior na wiosnę jestem!

Doświadczone mam
y - możecie podzielić się taką wiedzą, co na pierwsze 3-6 miesięcy życia potrzebne? I w jakiej ilości? Np. body rozmiar 56-62 szt. - szt. X, śpiochy - szt. Y. Nie wiem nawet nic o takich rzeczach jak butelki i s-ka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny a co jest złego z tymi 3 kołowymi wózkami że tak ich nie lubicie?ja sobie nie wyobrażam inne wózka jak tylko 3 kołowy (bądź takie dwa złączone na przodzie jak ma Maxi Cosi np... )
 
Do góry