reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista rzeczy niezbednych potrzebnych i praktycznych-czyli wyprawka według marcówek

zamówiłam w sklepie http://www.biustonoszedokarmienia.pl ...jeszcze nie przyszły... ceny... hmmm... mam nadzieję że bustonosze będą warte swojej ceny:-) na pewno porównując z innymi (pewnie nie wszystkimi:-) )sklepami internetowymi z bielizną te same biustonosze mają w niższych cenach

Bardzo ładne te biustonosze, szkoda, że przesyłka za granicę taka droga, bo bym sobie kupiła :-p
Ja mam podobny, też taki z fiszbinami, kupiłam go jeszcze za czasów karmienia córeczki, tylko nie mogę sobie przypomnieć gdzie, a przydałby się taki drugi na zmianę:tak:
 
reklama
Futrzak doszły te biustonosze? zdaja egzamin?

ten czarny z fiszbinami to całkiem spoko, nosze go praktycznie non stop... ale ten w maki to w sumie bez rewelacji...tzn normalny bawełniany... fakt...materiał bardzo dobry, ładnie wygląda ... ale mam wrażenie przy tych "zwykłych bawełnianych" że one mi biust miażdżą zamiast go ładnie otulać i podtrzymywać:-)
 
reklama
ja sama i tak nie zamierzam go w tym nosic dluzej jak z 2 godzinki bo mi kregoslup padnie;-):baffled: tak czy siak to bylo z karty podarunkowej wiec kasa nie nasza na to poszla;-)
 
Do góry