reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista sierpniowych mam - BEZ KOMENTARZA

reklama
melduje się, 26 lat, 1ciaza, termin już znacie, no i przypuszczalnie synek Marcel, ale potwierdzimy może 6 kwietnia na polowkowym:-) dziekuje dziewczynki za wpisanie mnie na liste!:tak:
 
Witam, chętnie dołączę do grona sierpniowych Mamusiek Mam na imię Asia, 28 lat, 1 ciąża, termin 18.08.2013 (OM) i 19.08.2013 (USG), prawdopodobnie chłopczyk, Kubuś
 
Wydaje mi się ,że już to dziś wypełniałam, no ale jak widać nie ma mojego posta.
Karolina lat 33, ciąż 2, termin porodu 28.08.2013
 
Monika, l.24, 1 ciąża, termin 9.08. :) co będzie nie wiemy może się w piątek okaże.



edit: podobno będzie synek :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry