reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista sierpniowych mamuś :)

reklama
A ja z kwietniówek! Gratulacje Dziewczyny!
Długa droga przed Wami! Jestem dopiero w połowie drogi a juz tyle się wydarzyło! Będę do Was zaglądać i trzymać za Was kciuki! Silunia szczególne gratulacje dla Ciebie. Siepień to piękny miesiąc na dzidziusia, wiem bo sama się w sierpniu urodziłam! ;D
 
Irlandia dziekuje bardzo w imieniu swoim , dzidziusia i tatusia ;D
Sierpien bedzie cudny , choc moja druga polowa smieje sie , ze bedzie nam bardzo goraco, ja sie ogromnie ciesze , bo malenstwo bedzie jeszcze moglo zaznac troszeczke cieplego slonca ;D
zaczelam robic album ciazy , wiecie zdjecie testu , pierwsze zdjecia usg i wogole opisywac rozne zdarzenia i co sie dzieje , ze mna , tatą i malenstwem, mam nadzieje , ze wyjdzie z tego niezly pamietnik , ktore dzidzi bedzie moglo zobaczyc jak dorosnie i posmiac sie z matki , ktora miala ogromy problem kiedy odmowila mycia zebow bo pasta naciagala ja na wymioty ;D
 
Silunia a tak ogolnie jak sie czujesz?ja dzis np;kiepsko słaba jestem i zmeczona pomagalam tesciowej przy porzadkach swiatecznych i jestem wykonczona :(czasem mi jezdzi tak w brzuchu i pobolewa troche ze sie boje ale ponoc to normalne opisz mi jak jest u ciebie goraco cie pozdrawiam no nasze dzidzie beda z jednego miesiaca :D
 
Pati to ze brzuszek pobolewa to podobno normalne , mi lekarz powiedzial , ze macica sie powolutu rozszeza i to dlatego , nie ma sie czym martwic ;)
ja dzisiaj czuje sie fantastycznie naprawde, sama nie wiem dlaczego .....sa dni ze jestem ciagle zmeczona i nic mi sie nie chce , slaniam sie jak kot , a dzisiaj mam taka dawke energi , ze zdazylam zlatwic i zamknac trzech klientow dzisiaj ( trzy kompletnie inne oferty ) sama jestem pod wrazeniem ;D zdolna mamusia ;D
a urosly ci juz moze piersi , bo moje sie dosyc zaokraglily , nawet moje kochanie to zauwazylo ::) nie w tym sensie ze urosly ale staly sie takie jakby bardziej jedrne
 
Uwaga dziewczyny , zaraz na forum pojawi sie now sierpniowa mamusia , wlasnie jedna z dziewczyn w watku dla starajacych sie zafasolkowala ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Aga zapraszamy do nas !!!! ;D
 
reklama
Do góry