reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista sierpniowych mamuś :)

Zacznij, zacznij, ja tez zaczne, coby mi sie lwiatko urodzilo :D no bo ja tez dwa tygodnie po terminie sie rodzilam...
 
reklama
To tak jak a... tez po terminie dwa tygodnie i zamiast koziorozca jestem wodniczka... A moja Karolka zamiast lwiatka jest panienka...
 
Cześć dziewczyny!! Wpadam do Was bo chyba z wrześniowej stanę się sierpniową mamą bliźniąt.
 
Bliźniaki... jak fajnie. Ja też tak chciałam, za jednym zamachem i bólem parka i "spokój" na resztę życia. Ale niestety na USG jest ewidentnie jedno dzidzi i więcej być nie chce. Margolis gratulacje!
 
Dzięki dziewczyny!! Czuję się różnie raz lepiej raz gorzej. Z tym moich dzieciaczków to małe głodomorki więc często muszę jeść bo jak głód poczuję to stradznie się buntują. Nastroje też różnie ale ogólnie bardzo się cieszymy i też najbardziej byśmy chcieli by to był chłopiec i dziewczynka. Lekarz mówi, że na razie nie można stwierdzić jednoznacznie czy to są bliźnięta jedno czy dwujajowe, ale mam nadzieję, że dwu. DDobrze jednak, że są w osobnych workach owodniowych i będą miały osobne łożyska, bo to dla nich najlepiej. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Na razie jestem już na zwolnieniu i dużo odpoczywam. :)
 
reklama
witam wszystkie nowe mamy sierpniowe jezeli jeszcze sie nie przywitalam ;D
tak sobie pomyslalam Margolis ze jesli bedziesz miec chlopaka i dziewuszke to wyrobisz moja norme rozrodcza za jednym razem ......super ;D ;D ;D ;D
 
Do góry