reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista sierpniowych mamuś :)

Ehh, a ja jestem jedynaczka i zawsze marzylam o rodzinie, o siostrze chociaz albo o bracie :) ale sie nie doczekalam i chyba juz sie nie doczekam, a zreszta co to by bylo za rodzenstwo 26 lat mlodsze...
 
reklama
karoo moja siostrzyczka jest 19 lat mlodsza odemnie , mogla by byc moja corka , zreszta tak wszyscy nas postrzegaja jak gdzies razem wychodzimy ;) a moj kochany tatus zapowiedzial , ze chcialby miec jeszcze jednego synka , bo bab rodzinie przewaga , zobaczymy co jego zona na to ;D mloda jest jeszcze ale chyba kolejnego dziecka juz nie chce miec
 
Hehe :)

Mojego Grzeska najmlodsza siostra jest od niego mlodsza o 22 lata (ode mnie o 19) i tez jak szlismy z nia kiedys na spacer, to byly tylko teksty: "Oooo, juz sie dorobiliscie.." :D

No przeciez nie bedziemy zaprzeczac :)
 
Hej! Można się przyłączyć? :) Mam termin na 3 sierpnia.
Hej mogę do was dołączyć moja Pati też jest z sierpnia dokładnie 4.08.2006:tak:Termin był wyznaczony na ten właśnie dzień i jak nic o trzeciej w nocy moja córeczka zapókała do mnie, że to już czas wyskakiwać z tego brzuchola i tak po ciężkich bólach(aż tak żle niebyło:-))o godzinie 15:08 nasza Patrycja pojawiła się na świecie, ale byliśmy szczęśliwi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Di tak jest do tej pory pozdrawiam:happy2:
 
Do góry