reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista- spotkanie na sianie ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Iwon

Lipcowe Mamy '05
Dołączył(a)
7 Marzec 2005
Postów
7 810
Oto lista mamuś, które biorą udział w spotkaniu integracyjnym :)
Ponieważ lista ta będzie podstawą do dokonania rezerwacji, wpisuję na nią TYLKO TE OSOBY, KTÓRE ZADEKLAROWAŁY SIĘ NA 100% NA TEN TERMIN (te, którym termin jest obojętny również się na niej automatem znalazły).

Pozostałe, których na liście jeszcze nie ma, a chcę się na niej znaleźć  8) proszę o info w tym wątku. Zostaną dopisane  :)

1. NiaNia
2. Joasia
3.Iwon
4.Gazelaczek
5.Elfiko
6.Kaśka K
7. Melll
8. hanti
9. AniaG.
10. Niuńka
11. Tusia
12. Martusia

13. Klaudia
14. e mama
15. Alka
16. mania  ;D
 
reklama
Nie mam jeszcze 100% odpowiedzi od e mamy i Brunetki ?
 
dziewczyny ja deklaruje niestety na razie tylko chec,ale to czy bede zalezy od wielu czynników...no przede wszystkim kasy. do wrzesnia dalek wiec mam nadzieje ze cos sie zmieni
 
ja tak jak i Ania checi na bank sa ale ... z reszta sie okaze
ale obiecuje jesli mi cialo nie przeleci przez ocean to duch na 100% z wami sie upije ;D
 
Ok, dziewczynki, w takim razie na razie Was nie dopisuję, ale mocno liczę na Wasze wsparcie ;) :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry