reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

czesc kochane, przepraszam ze sie nie odzywam ale dzieli nas troche czas, ale obiecuje ze bede tu zagladac, dziewczyny jak zrobic taki piekny suwaczek jak wy macie bo cholercia nie wiem:-Dpozdrawiam i tak szczerze to jestescie super laski, z wami bedzie mi razniej:cool:
 
reklama
no wlasnie tak myslalam, ze nikogo nie bedzie , cichutko jakos, szkoda,pozdrowionka dla wszystkich zafasolkowanych, GRATULUJE!!!, i nam wszystkim staraczkom zycze szybkiego bardzo szybkiego zafasolkowania:blink:buziaczki
 
gwiazdeczka chodzi mi o date owulacji, ostatnio malpiszon byl 24 11, a data malzenstwa to nie bo :-D14 grudnia wychodze za maz bierzemy tylko cywilniak, wiem moze pozniej hehehe, a tak wogole to jestem po rozwodzie 3 lata z pierwszego zwiazku mam syna ma 8 lat, malzenstwo sie rozsypalo, bo nie warto bylo sie meczyc, a teraz mam wspanialego faceta, bardzo kocha mojego syna i wzajemnie, wiec aby tak dalej a do pelni szczescia brakuje nam dzidziulka,ale w morde sie rozpisalam,dzieki gwiazdeczko
:-)
 
Cześć Dziewczynki przesyłam wam moc jeszcze gorących fluidków mam nadzieje że i Wam się uda:happy:.Ja właśnie testowałam i dwie pięknę|| tak się cieszę że nie mogę w to jeszcze uwieżyć.Pozdrawiam:-)bardzo gorąco
 
reklama
Do góry