reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
A ja jakoś przygnębiona jestem. Jutro test ale jakoś nawet bez entuzjazmu u mnie...może dlatego, że we wtorek mam ważny egzamin i to mnie przytłacza...dziś cąły dzień łaze po domu w dresie, próbuję się uczyć ale już sił nie mam. Ponoć kobiety czują, ze są w ciązy - ja czuję się tak jak zwykle tylko zazwyczaj jestem mniej przygnębiona. Taka mała Fasolka a tyle radości daje ehhhh
 
Kaka82 No panienko głowa do góry:wściekła/y::wściekła/y:, Ja tu z zaciśniętymi kciukami czekam na twój teścik:tak::tak:.I nieprawda ze się czuje, nie każda ma takie szczęście. Ja nic nie czułam raczej byłam przekonana że 7 cykl do d.... , a tu niespodzianka która za kilka dni kończy swój I roczek:-D. Pozdrawiam
 
Agacia85 ale super :-) OGROMNE GRATULACJE i spokojnych dziewięciu miesięcy :tak::-)

Buzi@czek ja mam prośbę o zmianę daty mojego testowania na 29 grudzień. Ten cykl starań przerwała wcześniejsza @ :wściekła/y: Może w kolejnym cyklu się uda....
 
Cześć Laseczki!!!!Jutro jeszce wizyta u gina ale to raczej potwierdzone tak czuje....Kaka82 głowa do góry ja też jak miałam zrobić teścik to podeszłam raczej bez entuzjazmu myślałam (po co i tak się znowu rozczaruje) a tu prosze zaskoczenie odrazu dwie ||:tak:....Trzymam kciuki:-)za was wszystkie oby każda z nas mogła się radować...
Napisze jutro co gin mi powiedział a teraz pozdrawiam i śle buziaki
 
Hej...Kochane jesteście, ze mnie tak pocieszacie. U mnie nadal bez entuzjazmu...nawet testu nie kupiłam.Zrobię go jutro - chyba, ze juz nie będę musiała. póki co nic mnie nie boli i tyle. Jutro o 8mej zaczynam egzamin na prawko - więc moze ze stresu mi się przesunęło. Trzymajcie kciuki:)
 
reklama
Kaka82 będzie dobrze egzamin na prawko napewno zdasz pamiętaj jacy są egzaminotrzy nawet jeśli bedziesz dobrze jechała a On postanowi Ci oblać to i tak to zrobi głowa do góry trzymamy kciuki za Ciebie jutro:tak:uda Ci się napewno!!!! Wracając do domku kup teścik i w środę rano bedziesz już wiedziała:-) u mnie wizyta się przełożyła na środę ale się już nie cierpliwie:wściekła/y:chciałabym być pewna na 100% Buziaki
 
Do góry