reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

reklama
ja chcialam zglosic wniosek do moderatora tego watku: tytul "lista staraczek" powinien chyba zostac uzupelniony o rok 2011 ;-)
pozdrawiam cieplutko
 
melduję swoją obecność
:)

Staramy się własnie o córkę, mamy juz synka 2 latka :)
na razie 2 cykl starań, więc się nie stresuje na zapas :0

Pozdrawiam inne staraczki!
 
my też zaczeliśmy starania o dzidziusia, ale to dopiero początek zobaczymy co będzie w tym miesiącu nie moge sie doczekac maluszka
 
Po etapie nadziejii, rozczarowań, płaczu i załamań postanowiłam konkretnie działać, bo ile można się zadręcząć. Chociaż domyślam się, że jeszcze wiele przede mną.
 
Mam stwierdzone PCO, podejrzewam również endometriozę. Pierwsze robię badanie drożności jajowodów z kontrastem, plusem jest to, że może udrożnić lekką niedrożność. Jeśli nadal się nie uda to przystępuję do inseminacji, na szczęście wyniki badań spermy męża są dobre :happy2:(jeden problem z głowy).
 
Witajcie!! My planujemy się starać.. od przyszłego miesiąca. Mam mieszane uczucia i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia tym, którym bardzo, bardzo zależy!!!!!
 
reklama
Katrina115 życzę żeby szybko się udało bo jak sie długo nie udaje to jest strasznie. Wybacz szczerość ale tak jest jak bardzo chcesz a nie możesz zajść, a wokoło Ciebie zachodzą koleżanki i znajome. Znam to z własnego doświadczenia, choć i tak ono nie jest zbyt długie w porównaniu z innymi staraczkami:-)
 
Do góry