reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

katrina115

Potrójna Mama
Miasto
IRL
Rozwiązania
0
Atyde85 - ja mam już dwie dziewczyny, więc to nie jest tak, że nie mam i bardzo chcę mieć. Tyle, że między nimi jest ogromna przepaść wiekowa i nie mieszkają razem, a pamiętam jak ta starsza dorastała i była cały czas sama. Nie chciuałabym, żeby ta młodsza tez była na to skazana. A mamy warunki na to, żeby mieć jeszcze jedno dziecko, więc spróbujemy - uda się to dobrze, nie - też płakać nie będę. Zwłaszcza, że mam juz trochę lat i mieszane uczucia związane z następną ciążą. Ale dziękuję, za wsparcie i wszystkim tym, które bardzo chcą, a nie mogą długo zrealizować marzeń życzę powodzenia i trzymam kciuki.

reklama

Bunny86

mama Patryka i Dominika
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Hej!!! Dopisuje się do listy i życzę Wam jak i sobie by się szybko z niej wypisać a dołączyć do zafasolkowanych. nie ma się co zadręczać będzie dobrze musi być! pozdrawiam

Rozwiązania
0
Witajcie!:-) Staramy się z mężusiem o maleństwo już od trzech miesięcy. Oczywiście już mi się w móżdżku zagnieździła ta niepokojąca myśl, że tak bardzo chcę potomka, że może mi się to nie udać... Ta blokada psychiczna, przed którą strasznie się bronię, aczkolwiek nie wiem czy daję radę...

katrina115

Potrójna Mama
Miasto
IRL
Rozwiązania
0
Witaj Furoreczka - staraj się o tym nie myśleć. Wiem, że to trudne, ale wiem po sobie, że jak się o tym myśli to można popaść w obłęd. Jak staraliśmy się z obecnym mężem o dziecko (po b. długiej przerwie po pierwszym dziecku), to też na początku tak baaaaaardzo chciałam, a tu nic z tego. Na szczęście tylko przez pierwszy miesiąc. W następnym starałam się nie myśleć i udało się. Po prostu trzeba się odblokować.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

zuzanka81

...szczęśliwa mama.
Miasto
Stara Iwiczna
Rozwiązania
0
Witam ,
my z M staramy się już 7 lat ,jesteśmy po nie udanych IUI i I podejściu do in vitro,przeszliśmy szereg badań i jesteśmy zdrowi w 2009 miałam ciążę pozamaciczną ,więc wiem,że jesteśmy zdrowi , 3 miesiące po operacji starania się wznowiły i niestety jak się nie udało zdecydowaliśmy w/w zabiegi jak wyżej dziewczyny pisałyście blokada,jestem po wizytach psychologa ,od wczoraj na akupunkturze w sierpniu podchodzę po mrozaczki,mam nadzieję ,że wszystkie będziemy cieszyć się maleństwami ......zaciskam &&&&& i życzę owocnych starań.....

mama05

prrrryy szaaaalona :))
Miasto
tu gdzie najpiekniej
Rozwiązania
0
Zuzanka &&&&&&&&&&&&&&&&!!!
ja walcze juz półtora roku i też lipa...mam nadzieje się zaliczymy wpadke bo już ie robię testów owu,nie mierze tempki ,nie robie nic..w tym cyklu nawet starań nie było bo na mysl o seksie było mi słabo

próbuje sie "odblokować" i nie myslec to może sie uda :) &&& mile widziane :))

natkusia

♥ Synusiowa Mama ♥
Miasto
Śląsk
Rozwiązania
0
Również dopisuje się do listy staraczek :) Oby każda z nas szybko opuściła tą listę :]
My z mężem dopiero rozpoczynamy starania ale już nie umiem się doczekać..

sylwia_d

Mama Oliwki i Mariuszka
Miasto
Bełchatów
Rozwiązania
0
dopisuje sie do listy staraczek o corcie staralam sie 2 lata aktualnie staram sie juz 4 miesiace o kolejne malenstwo

wiara.nadzieja.milosc

Zaangażowana w BB
Miasto
Dundee/Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Hej, to i ja sie dopisze. Mamy juz prawie 7 miesieczna coreczke i zaczynamy sie starac o kolejnego brzdaca, zalezalo nam zeby byla mala roznica wieku, tak wiec sie zdecydowalismy :-)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi