reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Buzi@czku to może zróbmy tak, że ja będę wklejała pozytywne teściki a Ty prowadz listę staraczek :-) Mam tylko taką nieśmiałą propozycję, żeby ustawić kolejność staraczek wg. planowanego terminu testowanka wtedy fajnie widać kto kiedy... No albo CHOCIAŻ dodać planowane terminy testowanka do listy... Co Wy na to?
Aha no i proszę o dodanie mnie do listy :-D
Ostatni @ 04.01.2006, długość cyklu niesznana, termin testowanka wrzesień/październik 2007, suwaczek jak w podpisie :-)
event.png
 
reklama
Ines no to teraz myślę że będzie dobrze.:-)
Chyba lepiej będzie dodać planowany termin testowania bo tak co chwila wszystko zmieniać to się chyba podłubię :baffled::-D

Tak jak ma Kajunia i Zuza będzie dobrze???
 
Buziaczku, kiedyś była już taka lista i wtedy w ogóle był tylko NICK i DATA PLANOWANEGO TESTOWANIA. To było fajne, bo wiadomo było która kolejna kobietka testuje... Na bieżąco było wiadomo co i jak. Zadałaś sobie niemało trudu żeby zebrać suwaczki wszystkich dziewczyn i myślę ze to mogło by wystarczyć! NA suwaczku widać który to dzień cyklu, ile trwają cykle, kiedy był pierwszy dzień cyklu... Tak więc mogłoby być nick, data planowanego testowania i suwaczek. Myślę że było by Ci dużo łątwiej a i dla nas przejrzyściej :-)
Tylko proszę, nie sugeruj się za bardzo tym co propnuję bo to Twoja lista :-) :tak:
 
Tak jak ma Kajunia i Zuza jest super wg. mnie :-) Proponowałam tylko jeszcze ustawienie dziewczyn nie alfabetyczne a wg. kolejności testowanka czyli najwyżej te, które mają pierwsze testować :-)
 
Inesku nie moja tylko nasza lista:tak:;-)

Może na samym początku dodam nick i termin planowanego testowania:-)
 
Buziaczku nie chcę Ci się za bardzo wtrącać :-) :zawstydzona/y: Jak zrobisz tak będzie super! I tak jak sama zauważyłaś niemało pracki z tym jest ;-)
Proszę o małą popraweczkę :-) moja ostatni @ była 4.01 ale 2006 roku :-) Teraz nie wiem kiedy będę miała pierwszą po porodzie. Karmię maleńką piersią i mam nadzieję zę nieprędko @ przyjdzie :-D
 
BUZIAK SUPER!!!! :tak: :-)
Teraz tylko dziewczyny FASOLKOWAĆ a ja będę pozytywne teściki do galeryjki wklejać :-)
 
reklama
:-) Hej! Jestem tu pierwszy raz. 3 dni temu zrobiłam test, wynik - POZYTYWNY:-D . Cieszę się BAAAARDZO, ale nie chcemy jeszcze z mężem nikomu o tym mówić. Najpierw muszę iść do lekarza, chcę mnieć pewność. Ale z drugiej strony tak bardzo chcę o tym opowiedzieć. Może wysłuchacie czasami moich "wynurzeń" ;-) ?
 
Do góry