reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

Witajcie! To i ja się do staraczek dołączę z wątku 30-stkowego!:-) Moja ostatnia @ 9.01.2007, cykle ok.28 dni, planowane testowanko 5.02.
Pozdrawiam ciepło wszystkie staraczki i powodzenia!

Olo gratuluję!!! Na pewno będziesz wysłuchana, ale pewnie wieksze szanse będą na innym wątku, bo tu lista jest tworzona starających się (może wątek główny albo poszperaj na Baby Boom który by Ci pasował).:-)
 
reklama
No nojaka fajna lista :-)
Ja też proszę o dopisanie mnie do starających się.....
ostatnia @ 12.01.07 cykl 25-28 dni testowanko 06.02.07

Pozdrawiam:laugh2:
 
Buzi@k dzięki za dopisanie mnie do listy, tylko moje testowanko 05.02, a nie 06.02, ale w zasadzie to 1 dzień tylko, w wolnej chwili możesz zmienić. Dzięki! Pozdrowionka!:-)
 
Olo - gratuluję :-) :-) :-)


buziak - proszę zmień datę mojego testowania na 31.01 - 01.02.2007 r. o ile @ nie przylezie :dry:
 
reklama
witam
ja jak zwykle na koncu...prosze o dopisanie do listy
ostatnia @ 03.01.07 testowanko za kilka dni..jak mnie nie ubiegnie @:-)
fajny pomysl z ta lista ;-)
pozdrawiam wszystkie staraczki
 
Do góry