reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista staraczek 2007 - 2008 - 2009-2010

cześć dziewczyny
ja pierwszy raz piszę a skłoniła mnie wizyta u gina i odebrane badania okazało się że mam toksoplazmoze, a tak poza tym oczywiście staram się tak jak wy zafasolkować u mnie niestety już długo to trwa i w tym czasie przeżyłam jedno poronienie.Mam pytanko do was kochane i doświadczone,czy tokso....może być przyczyną tak długich starań bez rezultatu? dzięki
 
reklama
Gwiazdeczko mam nadzieję ,że pod choinkę dostane fasolkę:)

Ja nie tylko mam nadzieje, ale jestem pewna, ze Ci sie uda!!:-)

cześć dziewczyny
ja pierwszy raz piszę a skłoniła mnie wizyta u gina i odebrane badania okazało się że mam toksoplazmoze, a tak poza tym oczywiście staram się tak jak wy zafasolkować u mnie niestety już długo to trwa i w tym czasie przeżyłam jedno poronienie.Mam pytanko do was kochane i doświadczone,czy tokso....może być przyczyną tak długich starań bez rezultatu? dzięki

Toxa, witamy wsrod staraczek:-) oto link do stronki, gdzie wszystko wyczytasz:
Potomek.pl - Toxoplazmoza
 
Kaka82 mi się wydaje że twoja fasoleczka chce myc noworoczna:))):-)

I GRATULACJĘ Z OKAZJI ZDANEGO EGZAMINU- a nie mówilam ze zdolna bestia jesteś.

ps chyba pora na mnie;-)(chodzi o prawko :-p)
 
Dziewczyny mi sie nie udało zafasolkować ale widzę że wielu jest takich jak ja i ten miesiąc bedzie kolejnym miesiacem starań, oj listopad nie był zbyt łaskawy. Dlaczego tak długo trzeba czekać?u mnie 3 dzien cyklu, oby dalej, dalej:wściekła/y:
 
Dziewczynki to ja dzisiaj już jestem pewna rano była na usg i.........5 tydzień :-).
Kaka82 gratuluje zdanego egzaminu super że masz juz to za sobą a teraz staranko o fasoleczke.
Dziewczynki trzymam za Was mocno kciuki starajcie się szybciutko bo nie ma jeszcze forum z mamami sierpniowymi.Trzymam mocno za Was wszystkie kciuki i że bedziemy mogły razem się cieszyć.Buziaki:-D
 
Dziewczynki to ja dzisiaj już jestem pewna rano była na usg i.........5 tydzień :-).

Agaciu- wielkie gratulacje!!!!!!
Kurcze nie sadzilam ze w 5 tygodniu juz widac fasolinke...ja pierwsze usg mialam w 7 bo mowili mi ze wczesniej nie ma sensu robic bo nic moze jeszcze nie byc widac. Slyszalam jednak ze od 5 tyg bije juz serdunko!!!!!!

SPOKOJNYCH 8 MIESIECY!!!!!!!
 
reklama
Do góry