reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Styczniowych Mamusiek i Maleństw :)



30 stycznia 2010 godz.7.52
Aga23
płeć: synek
imię: Damian
waga: 3570g
wzrost: 53cm
termin z OM: 27 stycznia
poród:SN







30 stycznia 2010 godz.17.30
Gosieekk
płeć: synek
imię: Maciej
waga: 3200g
wzrost: 54cm
termin z OM: 25 stycznia
poród:SN



30 stycznia 2010
Meryen
płeć: córeczka
imię: Łucja
waga: 2890g
wzrost: 53cm
termin z OM: 28 stycznia
poród: SN


31 stycznia 2010 godz.20.45
Kacha_wawa
płeć: córeczka
imię: Jessica
waga: 3320g
termin z OM: 30 stycznia
poród:SN


31 stycznia 2010 6.52
Minnie
płeć: synek
imię: Michał
waga: 3180g
wzrost: 50cm
termin z OM: 31 stycznia
poród:SN



1 lutego 2010 godz.2.10
Sylwkasz
płeć: córeczka
imię: Nina
waga: 3350g
wzrost: 54cm
termin z OM: 31 stycznia
poród: SN

1 lutego 2010 godz.23.26
Topoleczka
płeć: synek
imię: Tymoteusz
waga: 3000g
wzrost: 54cm
termin z OM: 31 stycznia
poród: CC

3 lutego 2010 godz.02.55
CarolineG
płeć: synek
imię: Maciej
waga: 3550g
wzrost: 57cm
termin z OM: 29 stycznia
poród: SN






 
Ostatnia edycja:
reklama

4 lutego 2010 godz.21.51
Dormark
płeć: córeczka
imię: Mia
waga: 3210g
wzrost: 48cm
termin z OM: 31 stycznia
poród: SN
 
Ostatnia edycja:
Może zacznę od końca. Zmiany naniosłam zgodnie z prośbą. Nie było Was, bo nie nanoszę każdej zmiany z pojawieniem się nowej osoby, bo byłoby to głupotą w moim mniemaniu. Niektóre osoby napiszą dwa posty i znikają na zawsze. Czy w takiej sytuacji mam od razu zmieniać listę? Nie sądzę. Poza tym niby skąd mam wiedzieć, kiedy urodziły się Wasze pociechy. Nie będę po suwaczku się domyślać, wybaczcie. Po drugie, byłabym wdzięczna za stosowanie się do regulaminu i niedopisywanie tu postów, bo to lista bez komentarzy na prośbę mamy. Jeśli któraś chce dopisać swoje dziecko, proszę o wiadomość na priva. Byłabym wdzięczna za stosowanie się do regulaminu. Ponieważ mam dość ograniczony transfer, nie jestem w stanie uzupełnić teraz obrazków, ale zrobię to, jak tylko będę mogła, więc proszę o wyrozumiałość.

Proszę moda o usunięcie postów dopisanych przez dziewczyny, z prośbą o pozostawienie mojego ostatniego. Z góry dziękuję - czarownica Macy. ;-)



edit :
Czarownica Rox posprzątała i też prosi o niebałaganienie :biggrin2:
 
Do góry