reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2008' rozpoczęty przez ewa_ll, 21 Grudzień 2007.

1. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej dziewczyny.

mam zaszczyt jako pierwsza wpisać się na te listę:):)
    dziś zrobiłam test ciążowy- wyszedł pozytywny i wg moich obliczeń termin będę miała na ok 3 września:tak::tak:

bardzo się cieszę, że w końcu nam się udało:tak::tak:
    pozdrawiam was serdecznie

2. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Skoro wątek mamusi wrześniowych działa całkiem sprawnie to może napiszmy parę słów o sobie :confused:
    Napewno na dniach Nasze grono powiększy się znacznie - na to licze :tak:

Pare słów o mnie

Nazywam się Agnieszka, jestem z Częstochowy i mam 27 lat.
    Jestem już mamusią marcową 06. Mam wspaniałego synka Kubusia ktory jest wulkanem energii.

Obecnie jestem na urlopie wychowawczym - jak firma dowie się o drugiej ciąży to raczej nie będą zachwyceni :szok: a napewno nie mam tam już po co wracać - no chyba, że po wymówienie :baffled: ale i tak to była moja przejściowa praca więc nie bede płakać

Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 2005 roku i staramy się stworzyć prawdziwą rodzine - członków rodziny już mamy teraz trzeba zorganizować lokum. Nie zawsze wszystko idzie wg planu ;-)

3. reklama
  4. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ok, to teraz ja:-)

mam na imie ewa. mam 25 lat.
    mieszkamy z męzem i 16-miesięczną córeczką julcią w warszawie.
    ja nie pracuje... po urlopie macierzyńskim zrezygnowałam z pracy... obecnie zajmuje się wychowywaniem córeczki, a od czasu do czasu pomagam męzowi w rozliczeniach.
    mój mąż prowadzi niewielką firme projektową i z racji, iż jego biuro znajduje się w naszym mieszkaniu, jest pod reką niemalże przez całą dobę:-p:-p

oprócz tego studiuję- jestem na drugim roku zarządzania (studia zaoczne) i już sie zastanawiam co dalej z nimi bedzie jak sie dzidzia pojawi...

5. Klajo

Klajo Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,

u mnie z kalendarzy internetowych wychodzi 07.09.2008. Niestety wizyta u lekarza dopiero 15.01. Ale mam nadzieję, że wtedy bedę wiedziała duuużo więcej :):):)

6. Paulinka25

Paulinka25 Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczynki :-*!

Właśnie przed chwilą załozyłam sobie u Was konto i w ciągu najbliższych dni postram sie je uzupełnić.Do tej pory tylko nieśmiało tu zagladałam.Wczoraj zrobiłam dwa tesy i obydwa pozytywne:D Dziś zrobiłam 3( chyba jeszcze do mnie nie dotarło) i też pozytyw.Jutro o 15 wizyta u lekarza i aż sie boję,czy to aby na pewno dzidzia.Trzymajcie kciuki!!!!

Pozdrawiam serdecznie

7. Kkasiulka

Kkasiulka Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To może i ja się wpiszę....?

Mam na imię Kasia, mam 24lata, mieszkam w Kłobucku, niedaleko Częstochowy. Od 15.09 jestem Szczęśliwą Mężatką, mieszkamy z moimi rodzicami.
    Co najlepsze, mój Mężuś Marcin dużo lepiej dogaduje się z moimi rodzicami, ja jestem na to zbyt uparta i mam obrzydliwie cięty język, nie potrafię w porę się w niego ugryźć :baffled:
    Jestem na ostatnim roku studiów, kończe anglistykę, przede mną magisterium, boję się, że Pesteczka nie polubi tego stresu...
    Od 2 lat, po zrobieniu licencjatu (we Wrocławiu, mgr robie w Cze-wie), pracuję. Pracuje w firmie u mojego taty, przeszłam już kilka działów, od sekretariatu, po dział sprzedaży, eksportu, teraz księgowośc. Fajnie tak, bo cały czas się czegoś uczę, a ja lubie zmiany :]
    Zawsze chciałam byc Mamusią...bardzo na to czekam. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze sie skończyło!

8. Klajo

Klajo Wrześniowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hmm,
    to wyszło, że jeszcze tylko mnie nie ma.

Mam na imię Asia, od czerwca 07 mieszkam i pracuję w Bytomiu. Do tej pory przez kilka lat tylko pracowałam:) za miesiąc skończę 30 lat brrr (jak ten czas lecie).
    Maleństwo bedzie moim i Maćka pierwszym dzidzusiem chociaż Maciek twierdzi że na pewno nie ostatnim:) Nie jesteśmy małżeństwem ale na dniach mamy się zaręczyć i to że w moim brzuzku rośnie fasolka akurat nie miało wpływu na naszą decyzję:).
    Pracuje , i tu się trochę boje w oddziale firmy w Bytomiu i to jest niestety mały problem. Bo jest, a w sumie było nas tylko 3 , ale mój szef wybrał sie na roczny kontrakt akurat od stycznia i jak jeszcze ja odejdę to bedzie cyrk:) ale mam nadzieję że bedę miała do czego wrócić:):):)

A że będę mamą, to chyba jeszcze nie zdążyłam do końca oswoić się z tą wiadomością, ale i tak bardzo się cieszę :):):):)

Pozdrawiam

9. Asiun

Asiun Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie :-)

Mi dziś wyszły dwie kreseczki:-) Termin przybliżony na 10 września :-)

10. reklama
  11. Asiun

Asiun Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja też napiszę coś o sobie:

Mam na imię Asia i jestem mamusią od kwietnia 2006. We wrześniu przeprowadziliśmy się z mężem i Ingunią na wieś podwarszawską. Pracuję w Warszawie.

To tyle, co mi przychodzi do głowy - jak wymyślę coś więcej, to dopiszę:-)

No i w tym roku skończę.... 35 latek :-)

12. sreberko

sreberko mała iskierka 05-09-08 :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to jeszcze cos o mnie
    na imie mi Dorota
    w tym roku skoncze 29 lat i świetować bede 2 rocznice ślubu!! :-)
    mieszkam w miejscowości pod Krakowskiej
    na szczescie juz we własnym M4:happy2:

Poleć forum