reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witam! :)
Dzis zalozylam tutaj konto i postanowilam rowniez sie dopisac do listy wrzesniowych mamus:) Moj przyblizony termin to 5 wrzesnia 2008 - wg wlasnych obliczen bo wizyte u gin. mam dopiero jutro. Poza tym jestem juz szczesliwa mamusia 21- miesiecznego Kubusia.
Pozdrawiam :)
 
reklama
Witam wszystkich:-)
Zagladalam na wasze forum juz od jakiegos czasu, majac nadzieje na moje wlasne malenstwo...
Dzisiaj chcialabym sie dopisac na liste wrzesniowych mamus !!!
Moj termin to 4 wrzesnia - jestem tak szczesliwa, ze nie moge sobie znalezc miejsca - a tu tyle jeszcze miesiecy przede mna ;-)

Ciesze sie, ze moge sie z wami podzielic ta radosna nowina:-)
Pozdrawiam serdecznie
 
Dziekuje serdecznie - postaram sie jak najszybciej uzupelnic wszelkie informacje o mnie, zebyscie mnie lepiej poznaly :)
 
Witam
mam na imie Wiola i spodziewam sie mojego pierwszego dzieciatka :) Gdy sie urodzi bede miala 27 lat. Od 1,5 roku razem z mezem mieszkam w Anglii i tutaj urodze :)

Pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Witajcie, przyszłe Mamy!! Dopisuję się do Was bo jestem w 6tygodniu ciąży:-). Termin porodu około 6 września. Mam synka Stasia-8,5 lat i Zuzię- 6,5. Wszyscy czekamy na kolejnego malucha. Będzie nas fajna banda:).
Od wczoraj jestem na podtrzymaniu, biorę duphaston. Jestem w domu , ale spróbuję pójść do pracy. Zobaczę co się będzie działo. nie pracuję fizycznie. Jestem nauczycielką w średniej szkole. Ale czasami to wolałabym przekopać działkę niż prowadzić zajęcia u co niektórych.
Tak czy inaczej, jestem dobrej myśli. Z córką też były kłopoty na początku. A teraz -żywe srebro. Pozdrawiam
 
Do góry