reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Czesc dziewczyny.Wpisalam sie na forum dzisiaj.Mam na imie Bozena i mam 30 lat.Tez bede mama we wrzesniu.Mieszkam i pracuje w Oslo.Moj narzeczony jest wlochem.Mam problem,gdzie rodzic?
:confused:
 
reklama
Hej kochane przyszłe mamy:)
Mam na imię Kasia i mam 24 lata od 30 grudnia wiem że już niedługo będziemy mieli z mężem nasze pierwsze kochane malestwo:) Juz nie mozemy się doczekać!!!
A tak ogólnie to własnie jestem na etapie kończenia studiów pedagogicznych w Olsztynie
Pozdrawiam
 
ja test zrobiłam 30 grudnia i wyzły dwie kreseczki dzis własnie zapisałam sie na forum i mam nadzięję że będziemy sobie jakoś wspólnie pomagać:) Bardzo na to liczę...
Mam termina prawdopodobnie na 9 września:)
 
Witam wszystkie wrześniowe mamusie,
z radością dopisuję się do Waszego grona (prawie szósty tydzień) wg. internetowego kalkulatora termin porodu 15 września, testy pozytywne, pierwsza wizyta jeszcze na 100% nie potwierdziła ciąży ale jutro następna i mam nadzieję że będzie już widać kruszynkę:) mam też nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze, pierwszą ciąże poroniłam w 8tyg, później mnóstwo problemów, leczenie, prochy, zastrzyki, 15kg do przodu ale się udało i jestem przeszczęśliwa. Teraz musi być dobrze:)
Pozdrawiam wszystkie mamusie wrześniowe i nie tylko,
Marzena
 
Witam wszystkie panie!

Z mila checia dopisze sie do listy wzesniowych mam przewidywany termin 07 wrzesien.

Nasza coreczka Monika 9 lat i 3 miesiace

 

Załączniki

  • wielkanoc2006 (103).JPG
    wielkanoc2006 (103).JPG
    62 KB · Wyświetleń: 40
Witajcie!
Dziś do Was trafiłam. Bo z kim jak nie z Wami mogę się podzielić tą jedyną w swoim rodzaju wiadomością?
Po 11 latach oczekiwań i chowania nadziei i łez do kieszeni i pod poduszkę - z niedowierzaniem zobaczyłam dziś dwie kreseczki.
Wielka radość, a mój mąż na morzu... :(
Dołączę do Was być może 16 września.
Cudowny prezent pod choinkę i na 11 rocznicę ślubu, którą mam za kilka dni, nieprawdaż?
Trzymajcie kciuki!
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Witajcie!
Dziś do Was trafiłam. Bo z kim jak nie z Wami mogę się podzielić tą jedyną w swoim rodzaju wiadomością?
Po 11 latach oczekiwań i chowania nadziei i łez do kieszeni i pod poduszkę - z niedowierzaniem zobaczyłam dziś dwie kreseczki.
Wielka radość, a mój mąż na morzu... :(
Dołączę do Was być może 16 września.
Cudowny prezent pod choinkę i na 11 rocznicę ślubu, którą mam za kilka dni, nieprawdaż?
Trzymajcie kciuki!
Pozdrawiam serdecznie.

zoja, aż mi dreszcze przeszły... gratuluje i witaj oczywiście!!!

olisska82- gratuluje!!! witamy na nasym forum i zapraszamy na inne wątki
 
Do góry