reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

hej
ja tez dolacze do was niestety nie znam jeszcze dokladnego terminu spodziewam sie ze to wrzesien, bede wiedziala konkretnie w nastepny wtorek , magda l 28 w oczekiwaniu na pierwsza dzidzie.
 
reklama
wiec i ja..
magda z bialegostoku lat 28 od 1.5 roku z chlopakiem rok razem mieszkamy, narazie nie planowalismy dziecka, hmm..... tak sie stalo a mialo byc trudno poniewaz mam podwyzszona prolaktyne,a u nagle hop! robie test i 2 kreseczki! no wiec teraz czekamy mam nadzieje ze jednak na wrzesien mi sie termin dostanie ..co prawda chcialabym nawet wczesniej!, za tydzien bede wiedziala.poinformuje
paps
 
Witajcie dziewczyny!

Ja też dołączam się do listy wrześniowych mamusiek. Jestem dopiero świeżo upieczona - po wczorajszym teście :-), Mój mąż szaleje z radości , a ja (jak to kobieta)- pełna obaw. W poprzedniej ciąży też na początku płakałam i cieszyłam się naprzemiennie ;-). Pozdrawiam was wszystkie i skladam najszczersze GRATULACJE WAM oraz szczęśliwym TATUSIOM !
 
czesc wrzesniowe mamuski :-)
witam sie z wami i tez chcialam do was dolaczyc, narazie tak nieoficjalnie, zobaczylam w poniedzialek 2 kreski na tescie, potem poprawilam testem we wtorek i druga krecha byla jeszcze mocniejsza, w sobote mam termin na @, wiec narazie przyjelam ta wiadomosc na spokojnie , ale nie moge uwierzyc, ze mi sie udalo, termin porodu wychodzi mi na 28 wrzesnia, wiec jak wszystko bedzie ok -bede wrzesnioweczka:-), w ten piatek bede w 4 tyg. ciazy, ale do ginka wybiore sie za tydzien , moze bedzie mi dane uslyszec bicie serduszka :-):-)
pozdrawiam i buziam wszystkie przyszle wrzesniowe mamuski
 
Hej, hej ja równie się dopisuję do Wrześniowych Mamuś!!!
Dziś właśnie potwierdziłam tą rewelację!! Przypuszczalny termin 28 września:):-)
Pozdrawiam i ściskam z wielka radością forumowiczki :-)
 
reklama
Hej, z tej strony Edyta, Gliwice. Mam 29 lat. Jak się wczoraj dowiedziałam o szczęściu , które zakiełkowało mi pod serduszkiem to od razu postanowiłam sie tą wiadomością podzielić i jestem na forum :-)

Niestety rok temu nie było tak wesoło więc mam za soba i te najgorsze chwile, ale teraz czuję się zupełnie inaczej niż za pierwszym razem więc wierze mocno że się uda :-)

Ściskam wszystkie Wrześniowe Mamusie:-)
 
Do góry