reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Moj Niki tez jeszcze nie raczkuje, narazie podnosi tylko pupe do gory ale juz samodzielnie siedzi:-) No i caly czas przewraca sie na brzuch z pozycji siedzacej, zawsze sie tak dzieje kiedy chce siegnac po jakas zabawke:-D
 
reklama
:rolleyes:witam troszke pozno sie wpisuje ale lepiej pozno niz///.....no wiecie.jestem mama 8 miesiecznej niki i wlasnie walczymy z zabkami...:no:..moja jeszcze nieraczkuje ale za to gada:angry:jak najeta ...milo mi was wszyskie poznac i czekam na odp..buziaki
 
lailaw witamy cieplutko:)

Musze się pochwalić:) Mała mi wkoncu sama usiadła:) ale robi to tylko na łóżku gdzie jest miekko;p ale juz postep:-)
 
malgs fajnie ze juz siedzi nasza dopiero sie stara siadac ale jak juz prawie siedzi to przekreca sie na brzuszek heh
aga o rany blizniaki :) napisz cos wiecej o twoich maluchach :) pewnie ciezko ci jest znalezc czas aby tu zajerzec? ja strasznie balam sie ze bede w ciazy blizniaczej, chyba nie dalabym sobie rady z dwojka maluchow :) napisz jak sobie dajesz rade bo jestem ciekawa :)
 
Aga - to pierwsze nasze wrześniowe Blźniaki, gratulacje:):):):)

A Hanie nie siada sama, podnosi sie za to na kolana i czasem wyżej...,na wszystko przyjdzie czas:-)
 
Oliwka siada sama tylko w wózku bo ma za co się złapać. Nie raczkuje ale za to staje na głowie i paluszkach i krzyczy :-)
 
reklama
Witam, samych chłopców mam, 4-letniego i bliźniaki. ha ha. Obecnie zajmuję się domem i dziecmi. Każdy dzień wypełniony zajęciami po brzegi...
 
Do góry