reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

ewa_ll

Mama Julci i Oleńki-:)
Dołączył(a)
19 Lipiec 2006
Postów
5 623
Miasto
Warszawa
hej dziewczyny.

mam zaszczyt jako pierwsza wpisać się na te listę:):)
dziś zrobiłam test ciążowy- wyszedł pozytywny i wg moich obliczeń termin będę miała na ok 3 września:tak::tak:

bardzo się cieszę, że w końcu nam się udało:tak::tak:
pozdrawiam was serdecznie
 
reklama
Skoro wątek mamusi wrześniowych działa całkiem sprawnie to może napiszmy parę słów o sobie :confused:
Napewno na dniach Nasze grono powiększy się znacznie - na to licze :tak:

Pare słów o mnie

Nazywam się Agnieszka, jestem z Częstochowy i mam 27 lat.
Jestem już mamusią marcową 06. Mam wspaniałego synka Kubusia ktory jest wulkanem energii.

Obecnie jestem na urlopie wychowawczym - jak firma dowie się o drugiej ciąży to raczej nie będą zachwyceni :szok: a napewno nie mam tam już po co wracać - no chyba, że po wymówienie :baffled: ale i tak to była moja przejściowa praca więc nie bede płakać

Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 2005 roku i staramy się stworzyć prawdziwą rodzine - członków rodziny już mamy teraz trzeba zorganizować lokum. Nie zawsze wszystko idzie wg planu ;-)
 
ok, to teraz ja:-)

mam na imie ewa. mam 25 lat.
mieszkamy z męzem i 16-miesięczną córeczką julcią w warszawie.
ja nie pracuje... po urlopie macierzyńskim zrezygnowałam z pracy... obecnie zajmuje się wychowywaniem córeczki, a od czasu do czasu pomagam męzowi w rozliczeniach.
mój mąż prowadzi niewielką firme projektową i z racji, iż jego biuro znajduje się w naszym mieszkaniu, jest pod reką niemalże przez całą dobę:-p:-p

oprócz tego studiuję- jestem na drugim roku zarządzania (studia zaoczne) i już sie zastanawiam co dalej z nimi bedzie jak sie dzidzia pojawi...
 
Witam,

u mnie z kalendarzy internetowych wychodzi 07.09.2008. Niestety wizyta u lekarza dopiero 15.01. Ale mam nadzieję, że wtedy bedę wiedziała duuużo więcej :):):)
 
Cześć dziewczynki :-*!


Właśnie przed chwilą załozyłam sobie u Was konto i w ciągu najbliższych dni postram sie je uzupełnić.Do tej pory tylko nieśmiało tu zagladałam.Wczoraj zrobiłam dwa tesy i obydwa pozytywne:D Dziś zrobiłam 3( chyba jeszcze do mnie nie dotarło) i też pozytyw.Jutro o 15 wizyta u lekarza i aż sie boję,czy to aby na pewno dzidzia.Trzymajcie kciuki!!!!


Pozdrawiam serdecznie
 
To może i ja się wpiszę....?

Mam na imię Kasia, mam 24lata, mieszkam w Kłobucku, niedaleko Częstochowy. Od 15.09 jestem Szczęśliwą Mężatką, mieszkamy z moimi rodzicami.
Co najlepsze, mój Mężuś Marcin dużo lepiej dogaduje się z moimi rodzicami, ja jestem na to zbyt uparta i mam obrzydliwie cięty język, nie potrafię w porę się w niego ugryźć :baffled:
Jestem na ostatnim roku studiów, kończe anglistykę, przede mną magisterium, boję się, że Pesteczka nie polubi tego stresu...
Od 2 lat, po zrobieniu licencjatu (we Wrocławiu, mgr robie w Cze-wie), pracuję. Pracuje w firmie u mojego taty, przeszłam już kilka działów, od sekretariatu, po dział sprzedaży, eksportu, teraz księgowośc. Fajnie tak, bo cały czas się czegoś uczę, a ja lubie zmiany :]
Zawsze chciałam byc Mamusią...bardzo na to czekam. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko dobrze sie skończyło!
 
Hmm,
to wyszło, że jeszcze tylko mnie nie ma.

Mam na imię Asia, od czerwca 07 mieszkam i pracuję w Bytomiu. Do tej pory przez kilka lat tylko pracowałam:) za miesiąc skończę 30 lat brrr (jak ten czas lecie).
Maleństwo bedzie moim i Maćka pierwszym dzidzusiem chociaż Maciek twierdzi że na pewno nie ostatnim:) Nie jesteśmy małżeństwem ale na dniach mamy się zaręczyć i to że w moim brzuzku rośnie fasolka akurat nie miało wpływu na naszą decyzję:).
Pracuje , i tu się trochę boje w oddziale firmy w Bytomiu i to jest niestety mały problem. Bo jest, a w sumie było nas tylko 3 , ale mój szef wybrał sie na roczny kontrakt akurat od stycznia i jak jeszcze ja odejdę to bedzie cyrk:) ale mam nadzieję że bedę miała do czego wrócić:):):)

A że będę mamą, to chyba jeszcze nie zdążyłam do końca oswoić się z tą wiadomością, ale i tak bardzo się cieszę :):):):)

Pozdrawiam
 
To ja też napiszę coś o sobie:

Mam na imię Asia i jestem mamusią od kwietnia 2006. We wrześniu przeprowadziliśmy się z mężem i Ingunią na wieś podwarszawską. Pracuję w Warszawie.

To tyle, co mi przychodzi do głowy - jak wymyślę coś więcej, to dopiszę:-)

No i w tym roku skończę.... 35 latek :-)
 
reklama
No to jeszcze cos o mnie
na imie mi Dorota
w tym roku skoncze 29 lat i świetować bede 2 rocznice ślubu!! :-)
mieszkam w miejscowości pod Krakowskiej
na szczescie juz we własnym M4:happy2:
 
Do góry