reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

o kurde, tez jestem w szoku, ze nas na ten wrzesien tak duzo...........oj bedzie wysyp maluszkow..........alez bedzie wesolo na tych porodowkach hehehehe
Witajcie mamuski wrzesniowki i zapraszamy, uaktywniajcie nam sie piknie!!!!:-):-)
 
reklama
skorpoiony - oj pamietliwe jestescie jak się wam nadepnie na odcisk to za parę lat,, ale dacie popalic .. hi hi

ja jestem rak , a J. strzelec ..

Witam serdecznie nowe koleżanki i zapraszamy ...
 
Aneczko.....Ja nie jestem taka zła....Aczkolwiek jak Marcin mi sie oświadczył, a potem poszliśmy do moich rodziców, to tata zapytał mojego ukochanego: "a Ty ją chcesz?? Bo ona taka sama cholera niedobra jak ja...." :dry:

Potrafie byc słodka jak cukierek, a potem zarzucić jadem, ale dobra ze mnie dusza....:sorry2:
He, he, he... Kkasiulka, wiem... najważniejsze być po prostu dobrym człowiekiem...
 
[/IMG]No więc moje drogie mamuśki wrześniowe jak pisałam wcześniej przybliżony termin porodu mamy na 23.09. Jesteśmy szczęśliwi,maluszek rozwija się dobrze. Mam 3 zdjęcia z USG więc chyba stworzę po wszystkim galerię. Brzuszek rośnie powoli,a maluszek wywija w nim dokładnie od 25.03. Także mam wesolutko:) jak brzuszek będzie większy,to może wstawię fotkę w galerii. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie,no i oczywiście nie zapominajmy o Waszych Mężach,partnerach:)
 

Załączniki

  • img-23092008012.jpg
    img-23092008012.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 21
  • linia85.gif
    linia85.gif
    6,5 KB · Wyświetleń: 43
To ja tez sie przedstawie - mam na imie Karina, mieszkamy z mezem na stale w Warszawie ( moje rodzinne miasto to Cz-wa), ale zazwyczaj nosi nas po swiecie - mamy coreczke Gabrysie i psinke Fifke.
Pracuje w banku, obecnie jestem na wychowawczym i opiekuje sie Gabrysia, nigdy nie myslalam ze bycie kura domowa da mi tyle satysfakcji. :-)
No i jestem bardzo aktywnym, upartym i przesadnie samodzielnym strzelcem.:-)
Witam i pozdrawiam... a i mam juz 32 wiosenki za soba.
 
Hej dziewczyny,

Ja mam 26 lat, mieszkam od urodzenia w Warszawie choć wolałabym w Krakowie albo na Mazurach :D Mam 9 miesięcznego synka Jeremka no i małą wrześniową istotkę- termin na 30- tego. Kiedy szłam do domu z testem już czułam, że to dziewczynka- miałam takie olśnienie :D trzymajcie mnie za słowo czy się sprawdzi. Chyba 6 maja robię USG :)

No a na razie mam nie kończący się urlop macierzyński, który formalnie nie istnieje. Całe życie byłam zatrudniana na umowy zlecenie i o dzieło. Dopóki razem z moim mężem ( nieformalnym ale cudnym ) sobie radzimy nie myślę realnie o pracy. Chcę ten czas poświęcić maluszkowi, aby potem nie żałować, tak szybko czas leci :)

anaklim- co do ślubu to oczywiście babcie i o zgrozo moja mama też naciskały, ale my to zrobimy po swojemu, w jakiejś fajnej chwili w życiu no i umówiliśmy się, że dopiero wtedy kiedy znajdziemy swoje miejsce na ziemi, bo na razie nie mamy swojego mieszkania, a co ważniejsze miejsca w którym wiemy, że będzie nam i dzieciom dobrze:) ciągle szukamy, na pewno się uda :D

Pozdrawiam was bardzo! Jak dowiem się kto mieszka w brzuchu to dam znać, może mała Hania a może Tymek :D

A w ogóle to fajnie że jesteście, jakoś mi tak raźniej :)
 
reklama
Witam wszystkich, ja także mam termin na 23 wrzesień i jest to moja druga ciąża. Starszy syn ma 3 latka
 
Do góry