reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Wtajemniczonych

Renee,to nie tak,ze zwialam. Byl powod przez ktory nie chcialo mi sie tu zagladac. ;-)
A co do ukrycia watkow,to moze ktoras z Was napisze teraz do adminki? Bo ja juz tyle razy pisalam,a ona nic z tym nie zrobila. Moze mnie olewa? ;-) zobaczymy,jakby na Was zareagowala. :-p
 
reklama
To dobrze, ż nasza moderatorka jednak nas nie opuściła:tak::tak::tak::tak:;-):-) Agutko, ale skoro, jak piszesz, wiadomości od Ciebie-naszej moderatorki olewa, to zainteresuje się jakąś pierwszą lepszą babyboomowiczką:confused:-bardzo wątpię:no::-(
 
Renee,nie mam pojecia,ale tak sobie mysle,ze po:

1. Nie mamy nic do stracenia,jesli ktos jeszcze do niej napisze. ;-)
2. Moze,jak poczuje nacisk wiekszej ilosci osob,to cos sie ruszy? ;-)
 
Napisałam do aniaslu na gg i..................zero reakcji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ku*wa zaczyna mnie to wkurzać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Anna czy Tobie coś odpisała:confused::confused::confused:
 
reklama
Do góry