reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista wyprawkowa

reklama
Czy termometr do wody jest taki ważny? U mnie w rodzinie zawsze sprawdzało się wodę łokciem, a teraz widzę go na wszystkich listach a jakoś mnie to nie przekonuje.

Nie jest ważny, ja używałam na początku, już tak został na liście...ułatwia na początku, jak pisałam na poczatku to jest lista robiona pode mnie, przecież nie musisz kupować [emoji6] ...moje dziewczyny później się bawiły tym termometrem. Wydatek to nie wielki


85993e3koj7clzdz.png
 
Z Tym katarkiem do odbytu mysle ze trzeba uwazac z takimi wynalazkami ,ale czlowiek w akcie desperacji rozne rzeczy robi. Pamietam, że mąż kupował w Czechach w aptece takie rurki które chyba miały podobny sposób działania. Bardzo rzadko je stosowalismy tylko gdy było już bardzo źle, u Helenki Zuzia nie miała kolek .
 
Mysle ze trzeba uwazac z takimi wynalazkami ,ale czlowiek w akcie desperacji rozne rzeczy robi. Pamietam, że mąż kupował w Czechach w aptece takie rurki które chyba miały podobny sposób działania. Bardzo rzadko je stosowalismy tylko gdy było już bardzo źle, u Helenki Zuzia nie miała kolek .
no wlasnie dlatego chcialam sie dopytac, moze ktoras cos slyszala
 
Co do kolek, my używałyśmy Viburcol, ewentualnie espumisanu w kroplach. A i przed spaniem zawsze robiłam masaże które niwelowały bole


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co do kolek, my używałyśmy Viburcol, ewentualnie espumisanu w kroplach. A i przed spaniem zawsze robiłam masaże które niwelowały bole


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Espumisam tez nam nie pomogł, mojemu pomagała suszarka do wlosow nakierowana na brzuszek (oczywiscie z daleka zeby nie poparzyc) odlatywal szybko, cieplo plus ten dzwięk, ale tylko jak byla włączona jak wyłączałam i brzuszek sie ochladzal to sie wybudzał i znowu płacz, masaze nie bardzo pomagały, naczytalam sie po nocach jak je robic, a niestety z mizernym skutkiem, chyba trzeba to przejsc
a te kapturki to no mi nie trzeba bylo, ale wiem ze znajoma uzywala i sobie chwalila moje lezą do dzis w szufladzie :p
 
reklama
Ja mimo dużych (ogromnych) piersi i otoczek sutkowych mam
małe sutki, na początku pomógł mi laktator (szklany, najtańszy jaki jest na rynku, dostępny w aptece), później już miałam wyrobione i nie było problemu


85993e3koj7clzdz.png
 
Do góry