reklama

Lista zakupów:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2010' rozpoczęty przez Mysza84, 8 Styczeń 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mysza84

Mysza84 Fanka BB :)

Dziewczyny pomyślałam, że może warto założyć temat w którym będziemy mogły zamieszczać zdjęcia, linki do aukcji etc fajnych rzeczy dla dzidziusiów :) ubranek, zabawek, pojazdów...
    Często pewnie wiele z nas natrafi na coś fajnego więc może warto się tym podzielić :-)
    (nie znalazłam podobnego tematu, więc jeżeli gdzieś się taki znaduje to proszę moderatora o usunięcie tego).

Mnie się dzisiaj spodobało strasznie takie przebranko:
    DISNEY PAJACYK TYGRYSEK ŚWIĘTA CUDNY !!! (877804593) - Aukcje internetowe Allegro

2. kiniusia

kiniusia Mamusia Bartusia :)))

Wątek super :-)
    A ten pajac jest boski. Znajoma go miała i jak ubrała swoją córcię, to wyglądała po prostu bosko :-)

3. reklama
  4. Shyla

Shyla Mama lutowa i sierpniowa

cudasny ten tygrysek:-)

5. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

6. Joanna Zofia

Joanna Zofia Fanka BB :)

7. Shyla

Shyla Mama lutowa i sierpniowa

8. polianna

polianna Fanka BB :)

Dziewczyny...nie kupujcie na pierwsze misiące takich cudeniek. Urodzimy w sierpniu - ważna jest wygoda, przewiewność, naturalny materiał... Wiem co mówię ;-)
    Sama kupowałam na początku same piękne spódniczki, bluzki z falbankami a w realu okazało się, że kilka dni po porodzie mąż biegł do tesco kupić wielki pack 12szt body :) sukienki i inne leżały...

9. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Wiem,wiem,ale warto miec coś fajnego nawet tylko po to by strzelić super fotkę na pamiątkę.Mój synek miał taki śmieszny pajac -misiek w sumie nie zakładałam mu ,bo latem było ciepło(miał wtedy pół roku)ale focia w tamtym ciuszku bezcenna.A sukienusie też są takie cieniutkie,ładne na lato.:tak:

10. reklama
  11. jagodka1231

jagodka1231 Fanka BB :)

Ja popieram Polianne...no i nie kupoujcie zbyt małych....ale takie zakupy to chyba przywilej osób,które są po raz pierwszy w ciąży ....sama wiem po sobie :tak:

12. AgaS-78

AgaS-78 Fanka BB :)

Witam:))) A ja dziewczyny wychodze z propozycja, jesli ktoras mialaby ochote na graco albo inne firmy z amerykanskiego rynku- piszcie( pewne zestawy wozki+ foteliki to 50% mniej niz w Polsce) moge kupic i wyslac oraz inne ciekawe rzeczy wkleje to wkrotce na watku sprzedam, dla sierpniowek cena+ wysylka+ 10-15 % dla mnie, za jezdzenie po sklepach i wysylanie.
    Zainteresowane piszcie, moge podac ciekawe zdjecia- Ja mam graco i mi sluzy juz prawie drugi rok - 2 podroze do Polski juz przeszedl i zyje - nawet mysle ze bedzie sluzyl jeszcze nastepnemu dzidziusiowi:)))))))
    Lezaczki, maty itd.

Ostatnia edycja: 31 Styczeń 2010
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum