reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Mysza84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Styczeń 2010
Postów
5 817
Dziewczyny pomyślałam, że może warto założyć temat w którym będziemy mogły zamieszczać zdjęcia, linki do aukcji etc fajnych rzeczy dla dzidziusiów :) ubranek, zabawek, pojazdów...
Często pewnie wiele z nas natrafi na coś fajnego więc może warto się tym podzielić :-)
(nie znalazłam podobnego tematu, więc jeżeli gdzieś się taki znaduje to proszę moderatora o usunięcie tego).

Mnie się dzisiaj spodobało strasznie takie przebranko:
DISNEY PAJACYK TYGRYSEK ŚWIĘTA CUDNY !!! (877804593) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Wątek super :-)
A ten pajac jest boski. Znajoma go miała i jak ubrała swoją córcię, to wyglądała po prostu bosko :-)
 
Dziewczyny...nie kupujcie na pierwsze misiące takich cudeniek. Urodzimy w sierpniu - ważna jest wygoda, przewiewność, naturalny materiał... Wiem co mówię ;-)
Sama kupowałam na początku same piękne spódniczki, bluzki z falbankami a w realu okazało się, że kilka dni po porodzie mąż biegł do tesco kupić wielki pack 12szt body :) sukienki i inne leżały...
 
Dziewczyny...nie kupujcie na pierwsze misiące takich cudeniek. Urodzimy w sierpniu - ważna jest wygoda, przewiewność, naturalny materiał... Wiem co mówię ;-)
Sama kupowałam na początku same piękne spódniczki, bluzki z falbankami a w realu okazało się, że kilka dni po porodzie mąż biegł do tesco kupić wielki pack 12szt body :) sukienki i inne leżały...

Wiem,wiem,ale warto miec coś fajnego nawet tylko po to by strzelić super fotkę na pamiątkę.Mój synek miał taki śmieszny pajac -misiek w sumie nie zakładałam mu ,bo latem było ciepło(miał wtedy pół roku)ale focia w tamtym ciuszku bezcenna.A sukienusie też są takie cieniutkie,ładne na lato.:tak:
 
Dziewczyny...nie kupujcie na pierwsze misiące takich cudeniek. Urodzimy w sierpniu - ważna jest wygoda, przewiewność, naturalny materiał... Wiem co mówię ;-)
Sama kupowałam na początku same piękne spódniczki, bluzki z falbankami a w realu okazało się, że kilka dni po porodzie mąż biegł do tesco kupić wielki pack 12szt body :) sukienki i inne leżały...

Ja popieram Polianne...no i nie kupoujcie zbyt małych....ale takie zakupy to chyba przywilej osób,które są po raz pierwszy w ciąży ....sama wiem po sobie :tak:
 
reklama
Witam:))) A ja dziewczyny wychodze z propozycja, jesli ktoras mialaby ochote na graco albo inne firmy z amerykanskiego rynku- piszcie( pewne zestawy wozki+ foteliki to 50% mniej niz w Polsce) moge kupic i wyslac oraz inne ciekawe rzeczy wkleje to wkrotce na watku sprzedam, dla sierpniowek cena+ wysylka+ 10-15 % dla mnie, za jezdzenie po sklepach i wysylanie.
Zainteresowane piszcie, moge podac ciekawe zdjecia- Ja mam graco i mi sluzy juz prawie drugi rok - 2 podroze do Polski juz przeszedl i zyje - nawet mysle ze bedzie sluzyl jeszcze nastepnemu dzidziusiowi:)))))))
Lezaczki, maty itd.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry