reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
My rowniez mamy loz. tur. i bardzo sie przydaje wlsanie jak gdzies jedziemy to ma gdzie spac a w domku jest caly czas rozlozony i zawsze maly troche tam posiedzi a ile to zalezy od jego humorku ;p
 
reklama
rozalka - wielkie dzięki.

A ja dziewczyny polecam poniższe, mamy takie co od razu robi różne wielkości baniek i super zabawa na teraz i na później. U nas w ogrodzie się sprawdza, w domu zresztą też i na spacerach :)
LIDL
 
pisałyście o kojcahc, my dostaliśmy po kuzynce i służy do...orzechowywania zabawek, gabryś raz wejdzie i po chwili ucieka, jeżeli zamknę my ściankę, to jest złość i krzyk. chcemy natomiast kupić taki kojec/zagrodę, drabnki jak z łóżeczka do odgrodzenia tv, biurka, kuchni, żeby młody mógł sobie swobodnie śmigać po mieszkaniu, równocześnie nie majac dostępu do pewnych miejsc.
 
krecik, a może coś lżejszego? W lato w takiej sukience Córa może się upocić, wiadomo też że na gołe ciało takiego materiału nie założysz, musi być bluzeczka pod spodem... do tego dziecię będzie tarmoszone na kolanach po kolei przez każdą ciocię, no nie wiem, nie wiem... jest dużo fajnych lżejszych, typowo letnich sukieneczek, ja mam taką długą bawełnianą na szersze ramiączka w piękne kwiaty:) Moja Mała będzie w niej występować w niedzielę po chrzcinach- tak nam się ułożyło, że dopiero chrzcimy. Zamieszczę zdjęcia po imprezce :) moim zdaniem na lato należy ubrać dziecko przede wszystkim lekko i wygodnie. Pięknie może być, ale żeby się dziecina nie umęczyła... pomyśl:)
 
krecik myślę jak martatt, ta sukienka jest ładna ale raczej nie na lato. Raczej będzie ciepło, no i dużo wrażeń, cioć itd. Dziecko będzie w ruchu i powinno być ubrane dosyć lekko.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry