reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
andree dostajesz dzisiaj ostrzeżenie za ukryty spam... mam nadzieję, że nastepnym razem ogłosisz się w odpowiednim miejscu:D
i oczywiście post idzie do śmieci...

Nikita84 to samo!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
My mamy krzesełko Fisher Price Adorable Animals:
024W028402970001


bardzo polecam. 3 stopniowa regulacja oparcia, 7 poziomów wysokości, duża tacka :)
 
mls, extra te krzeselko!
a mam do ciebie prosbe. Moglabys zrobic zdjecie zlozonego krzeselka? Przodem i bokiem? A takze podac wymiary po zlozeniu, tzn jak szerokie jest bokiem i jak wysokie, bo nigdzie nie moge znalezc. bede wdzieczna.
 
dscn4028.jpg

co do wymiarów to nie mam czym zmierzyć, ale na oko w odniesieniu do płytek w kuchni to wys. ok. 90cm, a z boku ok. 35-40cm przy czym w zestawie mamy uchwyt, który przyciąga nogi do siebie, bo bez niego się lekko rozjeżdżają ( myślę, że ok. 3-5cm ).
 
a my posiadamy Fisher price z seri las tropikalny takze jest rewelacyjne i z czystym sumieniem polecam!
Nie bede sie rozpisywac ale posidada wszystkie przydatne "gadzety" krzeselek z wyzszej polki.
 
acha...wcale nie zajmuje tak wiele miejsca :) latwo sie sklada i jest bardzo stabilne co jest ogromna zaleta :)
 
reklama
Zdecydowanie nie polecam magicznego kubka niekapka Philips Avent avent-magic-kubek-niekap_837.jpg
Niekapkiem jest chyba tylko z nazwy, cieknie z małej dziurki, która pewnie ma służyć jako odpowietrzacz i na nic zdaje się magiczna uszczelka wewnątrz. Z pewnością kubek prawidłowo poskładałam. Czytałam opinie w necie i to dosyć powszechna jego wada. Cena wysoka, a jakość marna. Dodatkowo ustnik ma zakamarki, do których ciężko jest dotrzeć podczas mycia i po jednorazowej testowej próbie picia rozcieńczonego soku marchwiowego ustnik zabarwił się na pomarańczowo.
Plusem jest miły dla oka design ale nie o to tu chyba chodzi...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry