reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i zakupiliśmy fotelik 8-18kg Maxi Cosi Pearl z bazą taki:
pearl_emerald__95261_zoom.jpg
 
reklama
Panienko mój Miłosz spi sam w łóżeczku dopiero od tygodnia wiec nie jest przyzwyczajony wogole do łóżeczka a w zeszłym tygodniu kupilam na Allegro dokładnie ten model i o dziwo maly spedza chetnie codziennie sporo czasu w nim a ja jestem naprawdę w szoku.Polecam bo warto
 
My kojca nie mamy i zyjemy. Maly sie rozbiega, ale mi to nie przeszkadza. Ma przynajmniej swobode. Jedynie zakupilam bramke do kuchni, by mi nie wyjadal chrupek z psiej miski i wody nie rozchlapywal. :p No i dwa razy sie poparzyl dotykajac goracego piekarnika, wiec ta bramka go przed tym chroni. Jestem zadowolona, bo maly siedzi w pokoju, ja jestem w kuchni i widze co robi. Tylko musze uwazac na stopy, bo bramka rozporowa i ma palak na dole. :p

Za to kupilismy krzeselko do karmienia. Zupelnie inne niz zamierzalam. ;) ALe z tego jestem bardzo zadowolona. Sklada sie zupelnie na plasko. Po zlozeniu ma 23 cm. Samo stoi, takze nie trzeba opierac o nic. 3 poziomy pochylenia oparcia, 6 poziomow wysokosci siedziska, 3 stopnie dosuniecia tacy. Taca sciagana. Rewela jak dla nas. Dokladnie takie.
b_x_img-1282721229141757-krzeselka-do-karmienia-graco-contempo-venus-krzeselko-do-karmienia.jpg
 
My mamy kojec od samego początku i "+"
- jeździmy, więc Ada ma swoje łóżeczko
- super do ogrodu

"-" na tym etapie zbędne są wszelkie dodatki typu przewijak itp., niezbędna jest moskitiera, u nas na banka Ada będzie sobie w ogrodzie w nim kimać latem
 
Jeśli chodzi o krzesełko, my postawiliśmy na Klupś i jestem baaaardzo zadowolona. Zuzia je uwielbia, jest duże i wygodne.
b40fba56783957d6.jpg
 
moje dzieci tez bez kojca chowane.:-)
Jedyne co to mam turystyczne po synku na letnie wypady na działeczke,czy dłuższe wyjazdy.:tak:
 
reklama
rozalka - ale panience chyba bardziej chodziło o łóżeczko turystyczne niż właśnie kojec jako kojec :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry