reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

luizka4don

Fanka BB :)
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
My rowniez mamy loz. tur. i bardzo sie przydaje wlsanie jak gdzies jedziemy to ma gdzie spac a w domku jest caly czas rozlozony i zawsze maly troche tam posiedzi a ile to zalezy od jego humorku ;p

reklama

Lilijanna

Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
rozalka - wielkie dzięki.

A ja dziewczyny polecam poniższe, mamy takie co od razu robi różne wielkości baniek i super zabawa na teraz i na później. U nas w ogrodzie się sprawdza, w domu zresztą też i na spacerach :)
LIDL

andzia1987

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
pisałyście o kojcahc, my dostaliśmy po kuzynce i służy do...orzechowywania zabawek, gabryś raz wejdzie i po chwili ucieka, jeżeli zamknę my ściankę, to jest złość i krzyk. chcemy natomiast kupić taki kojec/zagrodę, drabnki jak z łóżeczka do odgrodzenia tv, biurka, kuchni, żeby młody mógł sobie swobodnie śmigać po mieszkaniu, równocześnie nie majac dostępu do pewnych miejsc.

martatt

Miasto
Grójec
Rozwiązania
0
krecik, a może coś lżejszego? W lato w takiej sukience Córa może się upocić, wiadomo też że na gołe ciało takiego materiału nie założysz, musi być bluzeczka pod spodem... do tego dziecię będzie tarmoszone na kolanach po kolei przez każdą ciocię, no nie wiem, nie wiem... jest dużo fajnych lżejszych, typowo letnich sukieneczek, ja mam taką długą bawełnianą na szersze ramiączka w piękne kwiaty:) Moja Mała będzie w niej występować w niedzielę po chrzcinach- tak nam się ułożyło, że dopiero chrzcimy. Zamieszczę zdjęcia po imprezce :) moim zdaniem na lato należy ubrać dziecko przede wszystkim lekko i wygodnie. Pięknie może być, ale żeby się dziecina nie umęczyła... pomyśl:)

agulek80

Miasto
Okolice W-wy
Rozwiązania
0
krecik myślę jak martatt, ta sukienka jest ładna ale raczej nie na lato. Raczej będzie ciepło, no i dużo wrażeń, cioć itd. Dziecko będzie w ruchu i powinno być ubrane dosyć lekko.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test