reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista zakupów:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
magda.wu trochę dziwna ta lista bo na niej np. body 4 szt. a pieluch tetrowych 30-50 szt i ja osobiście w ogóle nie używałam koszulek

mam pytanko do mamuś z doświadczeniem czy używałyście poduszki do karmienia takiego rogala ?? ja się zastanawiam nad takim czymśiem bo choć przy Majce nie miałam to pomysł wydaje się nie głupi ot może taka "MAMO-TATO" Paseczki pomarańczowe Poduszka Odzież niemowlęca, ubranka niemowlęce - SuperDzidziuś
Puchatko ten rogal jak dla mnie rewelacja, ja karmilam mala do 12 miesiaca i jak pamietam uzywalam go zawsze- chyba ze karmilam na lezaco. A i mala uwielbiala w nim spac- dobry byl rowniez przy kolkach- moj maz ukladal ja na boczku w tej poduszce- dla mnie rewelacja. Rowniez sprzydal sie jak mala zaczynala siadac:))

0004551613640_500X500.jpg

0004551613640_AV1_500X500.jpg

0004551613640_AV_500X500.jpg ja mialam dokladnie taki.

Napisał rozalka
Ja używałam jeszcze w ciąży(super sprawa-podkłądasz pod nóżki i brzuszek i wygodnie sie śpi na boczku).Przy karmieniu bardzo mi sie przydał,wygodnie mozna dziecko ułozyć:tak:
Mam dokładnie taki,tylko niebieski.
http://www.allegro.pl/item893213850_...ienia_3w1.html
Ta poduszeczka jest inna niz ta ktorej pisze Puchatka- tamta jest mniejsza i na ciaze raczej sie nie nada. Twoja fakt jest wieksza i dobra do spania dla kobiet z brzuszkiem a i potem sie sprzyda- ale przeczuwam ze jest bardziej miekka co mi by przy karmieni troche przeszkadzalo. Ale to kwestia przyzwyczajenia.
 
Ostatnia edycja:
A mi się podobają i to bardzo.
Wszystkim wszystko przecież nie musi się podobać. :baffled:

Mi też się podobają - szczególnie ta z napisem CBA :-D ale te z napisem fanclub mamy napewno wyląduje w garderobie mojego szkraba .

a co do gustu to są gusta i guściki. najwyrażniej z kiniusią mam podobny :-)
 
A mi się podobają i to bardzo.
Wszystkim wszystko przecież nie musi się podobać. :baffled:
No nie musi,ale można sie wypowiedziec przecież.
Ja wyraziłam swoje zdanie.:confused:
Wydawało mi sie,że mozna ,hmmmm...
Nudno ,by było,gdyby każdemu podobało sie to samo.
Poprostu nie wyobrażam sobie ubrac dziecko w upalny dzien w czarne body,no chyba,ze do zdjęcia.Ale to ja...
 
Ostatnia edycja:
No nie musi,ale można sie wypowiedziec przecież.
Ja wyraziłam swoje zdanie.:confused:
Wydawało mi sie,że mozna ,hmmmm...
Nudno ,by było,gdyby każdemu podobało sie to samo.
Poprostu nie wyobrażam sobie ubrac dziecko w upalny dzien w czarne body,no chyba,ze do zdjęcia.Ale to ja...
Oczywiście, że można :tak:
Hmmmm...:confused:
A ja wyraziłam swoje zdanie ;-)
No problem ;-)
 
Ostatnia edycja:
rogal jest fajny. polecam noc całkiem całkiem. Plecy nie bolą tylko ma jedną wadę. Zajmuje troche miejsca i jak ma się wąskie łóżko, to wychodzi na to, że nie ma jak się obrócić. Ale ogólnie bardzo fajny wynalazek.
 
A ja dostalam wczoraj pierwszy prezent dla maluszka:-)
 

Załączniki

  • 8749067.jpg
    8749067.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 73
reklama
super!!!!!!!!!!!! strasznie mi sie podoba i to chyba dosc praktyczny prezent.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry