• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Listopad 2007

  • Starter tematu Starter tematu anetas
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
reklama
Kobietki gdzie jesteście ??


my spacerowalismy
dzieci mialy atrakcje w postaci kota i pieska :-) same do nas podeszly,widac nie boja sie ludzi
Mila tak kocha zwierzatka ze pol godziny je glaskala :-D
zastanawiam sie nad kupnem jej swinki morskiej (kocham te stworki bo mialam przez wiele lat Oli i byla cudowna) aby uczyla sie opieki itd.
potem sie pochustały dziewczynki,tak tak obie :tak::-) a potem poskakalysmy na trampolinie

Hania po takim dotlenieniu juz spi,a Mila dalej wariuje na podworku:happy: ale mam an nia oko


wczoraj kupilam jablka i dzis robie mus jablkowy na nalesniki :-) ale mam chetke na ten mus hihiiii
 
Witam mamuski!
Maluszek ma katarek buu :( Troszke sie meczy jak spi, ale tak to wszystko ok. Mam nadzieje ze sie to nie rozwinie. Macie jakies domowe sposoby na katarek u maluszkow??
 
Anitt jak maluszek ma problemy z oddychaniem to pstrykaj mu Otrivinem do noska
ja dodatkowo jeszcze oczyszczam nosek woda morska

hmm...a masz kropelki z wit.C?? ja bym podala dodatkowo pare kropelek przed karmieniem

to tyle..:sorry2:
 
reklama
Dzień dobry!

Anitt nie wiem czy już to pisałam ale ja rozpylam w pokoju olejek eukaliptusowy, na mokrej tetrze kilka kropel olejku i robię "helikopterek" pieluchą ;-) dzieci od razu lepiej oddychają.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry