reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
celinko - a może i Ty do Nas dołączysz :confused: :tak: :-)

CZEKAMY NA KOLEJNE NOWE MAMUSIE :tak: :-) :tak:
 
dziewczyny byłyście już u lakarza????

ja mam umówioną wizytę na 19 marca, juz odliczam dni:-)
 
dziewczyny byłyście już u lakarza????

ja mam umówioną wizytę na 19 marca, juz odliczam dni:-)

agar - ja byłam u lekarza 26.02. - kolejną wizytę mam na 12.03. wtedy też lekarz założy mi kartę ciąży :-) w między czasie mam zrobić badania :tak:
już niedługo będziemy miały swój oddzielny dział :-)
 
kajuniu, ale Ci dobrze, mój powiedział, że nie ma po co mnie wcześniej "oglądać" bo i tak nic nie zobaczy.

a ja tak bardzo bym chciała mieć tę wizytę za sobą :)
 
kajuniu, ale Ci dobrze, mój powiedział, że nie ma po co mnie wcześniej "oglądać" bo i tak nic nie zobaczy.

a ja tak bardzo bym chciała mieć tę wizytę za sobą :)

agar - ja nie będę miała na razie robione USG :no: mój gin planuje dopiero na 8-9tc :-) jestem grzeczna i posłuszna, bo wiem że chce dla mnie dobrze :-)
 
reklama
Do góry