reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Beatko a wy znowu chorzy:-(? Ochydne są te wirusy...
A powiedz mi apropo, daję teraz Blance Galium heel, co o tym myślisz? Może coś innego homeopatycznego poleciłabyś?

A u nas drugi dzień bez spania, ale za to wieczorem o 20 już Mała śpi i mozna troche odpocząć. Kurde co to jest zeby 16-sto miesieczne dziecko nie spało w ciągu dnia, a jak zdrzemnie sie nawet na 5 min to idzie spać dopiero ok.23...masakra:sorry2:

Idę ogarnąć dom...
Witaj Jagoda a własnie ze już dosc długo nie byli chorzy jakies 1,5 miesiąca:-D
Z homeopatią jest tak :są typy wrażliwe i wtedy można eksperymentować i typ niewrażliwy i wtedy niestety nie działa nic.Ja ogólnie bardzo lubię Heela bo maja przynajmniej trójskładnikowe kompozycje i zawsze jest szansa że się trafi.Polecałabym jeszcze Engystol ale nie z własnego doswiadczenia bo Michał jest typ niewrażliwy Olka nie wiem bo tylko Viburcol uzywałam a efekt moze i jakiś był sama nie wiem.Za to na mojej mamie mam przećwiczone i jest wrazliwa:-D
A Bira ma też taka masakrę Jagoda jak ty z tym spaniem

no wiec pytalam pediatre odnosnie picia .........wiec jezeli kogos to interesuje to dziecko w tym wieku moze pic do 1 litra i to jest wszystko ok

anulka jak sie czujesz ???
beatka ....ty to masz wesolo jak nie jedno to drugie choruje ...wpolczuje
Mirka no proszę dobrze wiedzieć ;-):tak:

...dziewuszki jaki byl ten link na te planowanie chlopca, czy dziewczynki... co kiedys sprawdzalysmy czy u nas sie zgadza :sorry2:
Larvuniu sliczne zdjęcia w podpisie a co tak z tym linkiem planujecie cosik?:-p
 
Witaj Jagoda a własnie ze już dosc długo nie byli chorzy jakies 1,5 miesiąca:-D
Z homeopatią jest tak :są typy wrażliwe i wtedy można eksperymentować i typ niewrażliwy i wtedy niestety nie działa nic.Ja ogólnie bardzo lubię Heela bo maja przynajmniej trójskładnikowe kompozycje i zawsze jest szansa że się trafi.Polecałabym jeszcze Engystol ale nie z własnego doswiadczenia bo Michał jest typ niewrażliwy Olka nie wiem bo tylko Viburcol uzywałam a efekt moze i jakiś był sama nie wiem.Za to na mojej mamie mam przećwiczone i jest wrazliwa:-D
A Bira ma też taka masakrę Jagoda jak ty z tym spaniem

Na Blanke niesamowicie działa homeopatia, począwszy od viburcolu (12 godz spania bez przerwy po) czy euphorbium (2 dni i po katarze). Także mam nadzieje ze Galium też bedzie skuteczne, a o Engystol zapytam dzieki:tak:
Dokładnie Inga Biry to też taki zbój jak moja:-D:-D:-D
 
.................

Larvuniu sliczne zdjęcia w podpisie a co tak z tym linkiem planujecie cosik?:-p

no ostatnio trzeslam portkami czekajac na 2 kreseczki :sorry2: hehehe..., bo za szybko. No ale trza sie zaczac interesowac prawda ;-) Mysle, ze jakos kwieciej- maj zaczniemy dzialac i wyliczac :-D Najpierw myslalam by dzialac pod koniec 2009, ale zanim minie te 9 miesiecy.... z reszta kiedy bedzie to bedzie, byleby nie szybciej niz w 2010 :-D (-kredyty szybciej nie pozwalaja).
 
reklama
Do góry