reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

No i jestem.

Aniulko dzięki bardzo za odpowiedz :tak::tak:
Jagoda chodzi o dostęp na zamknięty?
Larvuniu chcesz dziewuszkę?
Elbra ale pyszne kanapeczki.No rozpusta dziewczęta :-D
Beatko zdrówczka dla dzieci.Straszny jest ten okres.Oby do lata :tak:
Wikusiu
urodziny.gif
urodziny.gif
urodziny.gif
 
reklama
anineczka szczerze to sama nie wiem, fajnie byloby miec teraz dziewczynke, bylaby parka, ale z innej beczki to dla malego lepiej byloby miec braciszka, niz mlodsza siore z ktora trza dzielic pokoj ... ja tak myslalam o mlodszym braciszku kiedys ... ze wolalabym siostre :sorry2: nie wiem co bym chciala teraz :confused::-D
 
Beatko o jejku zdróweczka dla Michałka zeby nie rozchrował sie:-)
Jagoda u nas wogóle homeopatia nie działa:-) Viburcol też nie:-/ na mnei też homeopatia nie działa zupełnie...
Anineczka no i gdzie jesteś:-)
Anulka i co tam był 2 spacerek:-) hihi
Elka aleeee kanapki:-) hihi
Larvunia to co bedzie baba?;-) hihi
buziolki
 
Larvuniu, he he az sie zarumienilam od tego wirualnego ucalowania:-D:nerd:

a tak na powaznie, to madrze piszesz... ja tez tu bym chcial adziewczynke, bo chlopczyk juz jest na stanie, a tu mysle, ze dla Oskarka lepszy pewnie bylby braciszek... he, he... ale to i tak tak naprawde to zapisane tam na gorze czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka, nie?
Aaaaa i jeszcze jedno... jak mam urodziny w lipcu, a urodzilam sie w 79 roku, to ile mam lat teraz czy za miesiac czy dwa... 30? czy jeszcze 29... bo 30 to niby koncze w lipcu nie... a teraz mam 29 i pol:-D kurcze prawie jak Karolka, tyle ze dyche w dol:-D:-D:-D

Ja rowniez dopisuje sie do zyczen urodzinowych dla Wikiego, wszystkiego najslodszego Wiktorku - rosnij zdrowo:tak::tak::tak::tak:

Sabinko, byl drugi spacerek - ponad godzinke:tak::tak::tak:
he, he nawrocilas mnie:-D:-D

kurcze biegam do kibelka, jakas biegunke mam... jakby mi bylo malo dolegliwosci:baffled:
 
anulka mi mama mowila zawsze ze mowi sie rocznikowo czyli masz 3 lat :sorry2: ...stara baba z Ciebie :-p:-p:-p hehehehe... zartuje :sorry2:
 
Wiktorku 100 lat!!!;-)

Anineczka co tam u was:-) ogarnęłaś już wszystko:-)?;-)
Anulko no pięknie długo spacerek:-) hihi to co się najadłas że kibelek ciagle;/ bidulka;/;/
Larvunia sama masz w nosie MUCHY:-) hihih się młoda baba tak wogle odezwała:-)
nie podkskuj tu dobra:p:p bo się przejadę do tego Gorzowa:-)
Elka u nas to samo z piciem..soczek to pije i pije i końca nie widać;-)
Larvunia ja bym chciała BABE:-) ale z drugiej strony ekonomicznie byłby facet:-) wszystkie ubranka itp itd:-) mam dla faceta hehe
będzie co będzie:-)
 
reklama
Do góry