reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień dobrek:tak::tak::tak:

Amanada śpi :tak::tak: nie wytrzymałam i ją na rękach ululałam :zawstydzona/y:

Wczoraj byliśmy u lekarza pokazać wyniki morfologi i pani doktor powiedziała że ma bardzo dobre:tak::tak::tak:
Do tego przy obsłuchaniu małej stwierdziła że już nie słyszy szmerów:-):-) więc tamto to pewnie jakiś błędny odczyt:dry:

Trochę Amanda pokasłuje ale nie dostaliśmy żadnych leków tylko mamy brać to co dotychczas (cebion, calcium, syrop prawo ślazowy) ale w zwiększonej dawce:tak::tak: a jak jej przejdzie z powrotem wrócić do mniejszej dawki:tak::tak:

Miałam wczoraj napisać ale dałam radę tylko włączyć bb a z pisania nic nie wyszło bo potwornic dostała wściku d...py:dry::baffled:
Pani doktor chyba za bardzo ją pochwaliła że taka grzeczniutka jest:dry::confused:
 
reklama
Hello:-D
juz jestem po obiadku czy któraś kawkę sparzy?;-)

Bira ale flejtuch z tej bratowej ale to taka przyszywana co?
Jestem ciekawa jak Inga z tym czołem i nosem zdartym wyglada:-D
Anineczko wracaj:tak:
Aluska widzisz a mówiłam ze szmery zwiazane z infekcją całe szczęście ze jest ok:tak:
No to do potem
 
Bira współczuję takiej szwagierki:baffled:
dobrze że dziś już nie musisz jej oglądać bo widać że dziewucha ma nie równo pod sufitem:baffled::crazy:
cześć dziewczynki!

mam chwilę to zaglądam ;-) dzisiaj idę na 15:00 do roboty, muszę jeszcze poskładać ciuchy z prania i ugotować zupkę dla Igora. Wiecie, odstawiłam mu zupełnie mleko. Walczymy z atopowymi policzkami :-(
.
Misia mam nadzieję że szybko z tym paskudztwem sobie poradzicie:confused::confused::confused:
cZesc :)
Wpadam na chwike dac znac ze zyjemy...
Wrocilismy z urlopu z PL, moj P jest bez pracy :/
Szukal caly styczen i nic wiec ja sie zdecydowalam na prace i tak od nastepnej srody zaczynam, a P zostaje kura domowa ;)
Dominis ok, mam nadzieje ze u waszych dzieciaczkow i u was tez w porzadku!! ;)
Pozdrawiam
Anita jak miło Cię znów "widzieć":tak::tak:
Dobrze że z Domsiem wszystko ok:tak::tak:
Ela, depilator tylko na początku boli. Ja w ciąży sobie bikini nawet depilatorem jechałam:-)
.
Bira ja też z lusterkiem w ręku:-p:-D:-D co by mnie w szpitalu nie musieli golić:tak::tak:;-)
a ja dzisiaj punkty ze stacji BP wymieniłam sobie na bon w Media Markt i wybrałam sobie za to depilator Brauna.:cool2:
Więc póki co ide się dalej zażynać - bo to jest masakra!:ninja2::ninja2::ninja2::oo:
Ela możesz przed depilacją nogi kostką lodu posmarować :sorry2: to powinno trochę złagodzić ból:sorry2:
Beatko... wrrr, depilacja brazyliska:baffled: az sobie przypomnialam... juz powinnam pojsc... choc teraz i tak lece sobie w kulki i chodze raz na 2-3 m-ce:confused:
Anulka kurcze ja bym sie wybrała na tą depilację( koszt u mnie to 25zł )ale nie mam odwagi:-:)-:)-(wstydziuch ze mnie:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A ile się utrzymuje taki zabieg tzn po jakim czasie włoski odrastają?:dry:
Larvuniu dużo zdróweczka dla Marcelka żby przeszedł mu ten paskudny kaszel:confused::confused::confused:
Karina fajnie że Szymusiowi nowy wózeczek sprawiłaś:tak::tak:;-)
 
, no cóż widzę że wątek nadal istnieje .
No pewnie,że istnieje i nie ma zamiaru nie istniec :sorry2::dry:

Witam.
A wpadłam jeszcze na chwilkę bo nie mam jak wejśc na strych i sciągnąc routeraz niego.He he mąż będzie się wspinał po niego jak z pracy wróci.

Młody śpi juz prawie 2 godzinki.Ja porobiłam wszystko w domciu i czekam na męża to podskoczymy na zakupy.

Aluska no i super,że szmery znikły.Może poprzednia pani doktor miałą brudny stetoskop :-p;-):-D

Bira no masakra z tą bratową. :szok::szok:
Oj też masz niewyparzoną buźke tak jak ja.Ja też potrafię zniszczyc słowem,wczoraj się mężowi oberwało,aż mi głupio :zawstydzona/y: a on taki dobry dla mnie jest :sorry2:

Anitt przechlapane jak facet nie moze znaleźc pracy i baba musi.Ale takie czasy.:sorry2:
Mam wrazenie,że każdemu facetowi przydałby się choc miesiąc zamienic się z babą i posiedziec z dzieckiem w domku.:-D:-D
Będziesz miała teraz ciepłe obiadki :cool2:
 
Liluś jak tam w szkole było?
Anineczka fajnie że trochę zwrotów podatkowych będziecie mieć:tak::tak::tak:
Aluśka, moja to też córeczka tatusia. Jak Seban przychodzi z pracy to ja już się nie liczę a w weekendy nie ma nawet drzemek z tej okazji:baffled:
Bira no nie bez powodu jest "mamin-synek" "córeczka tatusia":-D:-D;-)
Witajcie kochane:-D
Widze ze coraz wiecej z Was zaczyna chciec drugiej dzidzi:tak:mnie tez sie to udziela i dla parki chcialabym miec dziewczynke.
Z tym ze u mnie to sa takie chwile bo jak pomysle to dochodze do wniosku ze moze nie teraz a za jakis czas.
Z drugiej strony jak bylam z malym w miejscu gdzie byly inne dzieci jejku jak on fajnie sie bawil:tak:
Karina nie ma co zwlekać;-) będzie miał się Szymuś z kim bawić:tak::tak::tak:
Widzę ze planujecie dzidzie no ja mam nadzieje nie spotkać się z wami na innych wątkach:-D
Beata czego nie?:confused:;-)
dobrze ze dzien dobiega pomalu do konca
pogoda jest paskudna a maly marudny bo mu nudno i zeby ida ......a tu ani z nim wyjsc no d.........
mam jakas depresje
Mirka mam nadzieję że szybko Cię ten zły nastrój opuścił:confused::tak::tak:
Hello:-)

Głowa mi pęka:baffled: Idę w kimono, bo zaraz umrę chyba. Inga dzisiaj miała krzyczący dzień, mam dosyć... non stop łaziła ze smyczami i darła się w niebogłosy Ada, Ada (Amba) i chciała te biedne psy prowadzać, a jak już skapitulowałam i jej pozapinałam te smyczki, to darła się, bo te nie miały ochoty dup ruszyć i była wściekła jak osa.. masakra jakaś...
mała łobuziara:-D:-D;-)
Ja już spakowana, wieczorem wujeżdżam. Idę Ini kłaść spać... Marudzi dzisiaj okropnie... wyszedł jej kolejny ząbek i widać już następny...
Gratulaski dla Ingusi za kolejne ząbeczki:tak::tak::tak:
 
Witam się i ja!

Jestem wyrąbana totalnie, dzisiaj miałam mase złatwien i wszędzie ciągnęłam ze sobą Blankę, która na dodatek na wstępie jak tylko dojechałyśmy do miasta wypierdzieliła się do błota.

Ide poczytać co u was...
 
Ale dzisiaj na raty robię:dry:
Aluśka bo ja już nie zamierzam zaciążyć:no::rofl2:
Dziunia witaj po przerwie:tak:
Jagoda ale jakie błoto?
Karinko a pokaż nam wózeczek;-)a tak naprawdę top dawno Szymka nie było(zdjęć oczywiscie);-)

Kurcze nie mam jak popisać bo Ola liże mi nogi wrr:szok:może potem
 
hej mamusie :-D
bira ale masz szwagierke... chyba miala jakis powazny powod by rzucic szkole...:sorry2:
misia... biedny Igi :-(
anitt witaj -qpe lat!
dziunia witaj ... nastepna co wpada i wypada... ;-)
aluska dobrze ze wyniuki morofologi dobre :tak: i dziekuje za zyczenia zdrowka dla marcelitka:sorry2:
beata, elbra hej laski :-D

a co u nas.,... mezulek byl z marcelkiem u lekarza... przeziebiony jest, ale ma strasznie mocny katarek, wiec ma delikatny antybiotyk podany co 12h no i jeszcze syropek + kropelki do noska. No i frykaz wyciagania baboli i glutow z noska, by nie przeszlo na zapalenie uszu czy innego badziewia. Wymiotow juz nie ma... cale szczescie. Nie wiem czy dobrze zrobilam, ale dalam mu przed snem czopek "viburcol"... bo nasze ostatnie 3 noce sa bezsenne przez zeby :baffled: Chodzimy z mezulkiem jak zoombi a do pracy trza tez chodzic prawda.... ehh...
wiecie co kochane chyba znowu bede zmieniac prace, a jak zmienie to dzidzia musi zaczekac :-( wiec nie bedzie staran teraz a dopiero w przyszlym roku jak juz. No ale to jeszcze nic pewnego... wkur...mnie ta praca :wściekła/y: a mialam sobie polepszyc zmieniajac prace. Bo przeciez przeszlam z jednej foirmy do 2giej.. widze ze blad zrobilam! :crazy: ....A meczyc sie nie mam zamiaru... mam na oku juz "cos" :sorry2:


 
reklama
mam delemat...
mlody dostal takie leki:
MUCIFLUID x3 do noska
BACTRIM x2 co 12h
EURESPAL x3
MARIMER do noska co jakis czas psikac...
no i nie dostal nic ochronnego do tego antybiotyku... na brzuszek :dry: mam mu cos kupic dodatkowo w aptece? kurde tak to jest jak sie faceta posle z dzieckiem do lekarza :sorry2:
 
Do góry