reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
witajcie... ja bede testowac dopiero za tydzien i mam nadzieje,ze tez sie dolacze do was.... a termin by mi przypadl na koniec listopada...
 
Kajuniu dziekuje ;-)
No wiec jestem...ehhh dalej nie moge w to uwierzyc:eek:
Tak sobie licze i licze i chyba mam na 14 listopada :laugh2:

Pozdrawiam Was kochane szczesciary:tak::-D

anineczko - tak sobie myślę...tego samego dnia mamy urodziny :-) (j już wiedziałam, że jestem w ciąży), życzyłam Tobie dzidzi a teraz razem jesteśmy na listopadówkach :-D S U P E R
 
Witam wieczorkiem.

Ewa-Krystyna to ja juz zaciskam piesci i czekam na Twoje testowanko;-):tak::tak:
Kajuniu to wszystko swietnie sie potoczylo,urodzinki,testowanko i to,ze jestesmy tutaj razem.
Bosko i zycze nam nudnych,ksiazkowych ciaz.
Z Antkiem meczyly mnie mdlosci,po cichu mam nadzieje,ze teraz mnie omina...choc i tak przetrwam wszystko dla dzidzi.
W duchu mam nadzieje,ze to bedzie ksiezniczka,bo ksiecia juz mam.
Ale co tam...moze byc i drugi chlopak,wazne zeby bylo zdrowe:happy:

Mam nadzieje,ze nasz wateczek bedzie dzialal preznie i ze juz niedlugo dolacza do nas dziewczyny z fasolkami w brzusiach:laugh2:
 
anineczko - też się cieszę z takiego biegu zdarzeń :-) S U P E R :tak:
ja juzna głównym męczę wszystkie dziewczyny, żeby jak najszybciej przyszły na listopad :-D :-D :-D
a dział już niedługo będzie :-)
 
Witajcie.
Jak wam minela nocka?
Bo mnie w miare dobrze,nie moglam usnac z wrazenia,ze mam fasolke:eek::laugh2:
Nad ranem bym sobie pospala,ale moje dziecko nie rozumie mamy:baffled:
Zastanawialam sie czy juz czas na suwaczek i troche sie jeszcze wahalam go zrobic,ale co tam.
Niech sobie bedzie:laugh2:
Ja sie czujecie dziewczyny? Jakies objawy?
U mnie kompletnie nic,cycki mnie nie bola,tylko czasami brzuch zaboli.
A u Was?
 
reklama
anineczko - ja jak się dowiedziałam, że jesem w ciąży to mąż zauważył że strasznie niespokojnie spię i starsznie się rzucam :szok: :-D
jeżeli chodzi o objawy ... hmmm poza piersiami (które już teraz mam duże :szok: ) i sennością i nudnościami nie mam kompletnie nic :no: a początkowo pobolewał mnie brzuch jak na @. Mam nadzieję, że wszystko jest OK. Moja mama cały czas mi powtarza, że nie wszystkie kobiety wymiotują itp. :-p próbuje mnie uspokajać, ale ja dalej swoje :baffled:
Acha jeszcze jeżeli chodzi o objawy to jestem (chyba ;-) ) nieznośna :cool2: czasami ustawiam wszystkich po kątach a czsami w głos się śmieję :cool2: starsznie to dziwne i do mnie niepodobne :dry:
 
Do góry