reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Kajuniu to prawda,ze nie wszystkie kobiety wymiotuja.
Ja mialam mdlosci,ale nie wymiotowalam.
No wlasnie piersi mnie nie bola:eek: ale sie powiekszyly.
Przed urodzeniem Antka mialam miseczke B,ale w trakcie ciazy i juz po zostala mi miseczka C.
Mam nadzieje,ze nie bede miala,ze co ciaza to wzrost biustu na stale o jeden numer,bo wychodzilo by,ze bede miala D:laugh2:

Znalazlam filmik fajny,tylko szkoda,ze jest po wlosku.
http://video.google.pl/videoplay?docid=9009233370287446381&q=cejrowski
 
reklama
anineczko - piersi mnie bolą i to potwornie :cool2: najgorzej jest rano jak wstaję z łóżka :eek: mężuś dowcipniś już się śmieję, że mam big maxy :-D ale faktycznie są większe - pełniejsze :-p a takich nigdy nie miałam ;-)
 
właśnie wróciłam z laboratorium :-) wyniki będą dzisiaj między 15 a 16 :-) mam nadzieję, że są dobre :tak:
w poniedziałek kolejna wizyta u gina :-) założy mi kartę ciąży :-)
 
Witam, z ranka :)
mnie tym razem piersi nie bolą, ale pewnie dlatego, że wciąż karmię Tulkę :)

od kliku dni mam straszne ochoty smakowe ( z Tulka tego nie było) teraz zajadam się ogórkami kiszonymi.
dziewczyny a jak u Was tez odczuwacie ochotę na coś do zjedzenia????

Właśnie siedzę sobie w pracy na przerwie śniadaniowej i sprawdzam co nowego na forum i szukam prezentu na roczek dla męża bratanka.

Ciekawe kiedy dorobimy się swojego działu i nowych koleżanek


Gorące całuski dla mam i i fasoleczek :)
 
agar - ja w sumie nie mam zachcianek :no: jedno co mi smakuje w ciąży to kiełbaska zasmażona na ostro :-p

a ja wchodzę każdego dnia myślać że już jest Nasz dział :zawstydzona/y:
 
Hej dziewczyny.
JA jestem tak strasznie senna,a moje dziecko jak na zlosc nie chce spac:no::wściekła/y:
Moja zachcianka to tunczyk z majonezem,ktorego wczesniej nie lubialam:eek::laugh2:
A i strasznie przechodze odstawianie Coca-Coli.
Jejku jakie katorgi dla mnie:sick::laugh2::laugh2:

Do lekarza niestety niemam co sie jeszcze wybierac,pojde za 2 tygodnie.
Bety tutaj nie robia,a usg pewnie zrobia w 10-12 tygodniu.


Czy ktoras z Was napisala do AniSlu o stworzenie naszego dzialu?
 
anineczko - mnie też senność dopada :cool2: disiaj w dzień przespałam 3 godziny :szok: i dalej jestem senna :dry: hmmm to chyba tylko ja nie mam zachcianek :evil:
a wyniki mam baaaardzo dobre :-) nawet lepsze niż przed ciążą :-)

anisiulu - już wie :-)
 
Kajuniu to rewelacja.
Ciaza Ci sluzy,ze masz tak dobre wyniki:tak::tak:
Jejku jak ja bym sie walnela do wyrka,wczoraj usnelam przy zabawie z Antkiem na podlodze:eek::eek:
Dobrze,ze sie szybko ocknelam,bo takiego berbecia trzeba miec non stop na oku.
No i tak sie rozespalam,ze zapalki w oczy musialam powkladac:baffled::laugh2:
A teraz mlody odmowil drzemki,cale szczescie,ze bajki go interesuja to mam chwilke na odpoczynek.
Caly dzien latalam z nim po miescie,zalatwiajac sprawy i teraz nogi do dupci mi wchodza:sick:
Dziewczyny powiedzialyscie rodzince o Waszym stanie?
 
reklama
anineczko - no ja mam ze spaniem dobrze - nikt mi nie przeszkadza ;-)
jeżeli chodzi o rodzinkę to jest w 7 niebie :-) no ale wiedzą jak długo się staraliśmy :zawstydzona/y: więc mama nie każe mi nic robić a ja mam bardzo dużo odpoczywać :-)
 
Do góry