reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

witam i ja!

Ja już się przestawiłam na mięsko! Święta były moje!!! :-D
Cycuszki jakby drgnęły, a brzuszek taki sam. Mam kilo więcej na wadze i to tyle. czuję się bosko! Za tydzień do gina :-D
 
reklama
misia - zazdroszczę tylko 1 kilograma :-p ja w przeciągu 2 tygodni przybrałam 4 kg :szok: jak położna wczoraj mnie zważyła zaczęła się śmiać :-D ja nie miałam innego wyjścia i powiedziałam że to skutek uboczny świąt ;-) :-p :-D
wyglądam jak małe słoniątko ale cieszę się, że maluchy rosną i mama też :-) ja na kolejną wizytę idę 27.04. :tak: i pewnie dostanę skierowanie na kolejne USG :-)
 
Witam i ja!!! W Swieta bylo ogolnie spokojnie ale gdybym nie zrobila salatki, galaretki z kurczaka i nie ugotowala bialej kielbaski to bysmy tylko jaja i 3 rodzaje kielbasy jedli!!! Tesciowa zaprosila nas do siebie ale jakos sie nie popisala!! Jadlam moje papu ale nic nie przytylam!!! Dzisiaj u gina dowiedzialam sie ze nawet schudlam 100gram! Ostatnio bylam u gina 3 tygodnie temu czyli super ze moja waga sie nie powiekszyla!!! Dzidzius za to rosnie i ma okolo 2,2cm od glowki do dupki!!! Serduszko bije jak trzeba i tegozycze wszystkim fasolkom i zafasolkowanym!!! Fotke mojej dzidzio wstawie w galerii!!!
Ale sie rozpisalam!! Tak to nie mialam kiedy a teraz to pisze i przestac nie moge!!!
 
a mnie ciagle cos uwiera na bliznie w jednym rogu najchetniej to chodziłabym goła:-) szkoda ze to nie wykonalne:-)
 
i ja witam Was po Świętach - obżarta maksymalnie i niemoralnie;-)

Dziś miałam również wizytę u gina, moja fasoleczka rośnie pięknie i wszystko jest ok. Ja też czuję się w miarę dobrze, mimo, że znów przez ostatnie dwa dni plamiłam:wściekła/y: Ale ginek mnie uspokoił bo nie ma cech oddzielania się łożyska itp, i naprawdę wszystko dobrze - tylko niestety dalej muszę leżeć i ćpać leki.

Buźka dla listopadówek:tak:
 
Witam Was dziewczyny :)
Ide zaraz wziac kapiel bo mam wizyte u lekarza. Zostanie mi przydzielona osobista polozna i wybiore szpital w ktorym chcialabym rodzic.
Hmmm.... Milego dnia :)
 
Witam wszystkie mamy!
Szukalam forum blizniakowego i nawet znalazlam ale nikt tam juz nie zaglada wiec poszukalam Listopadowego bo na 16 mam termin.
Mozna sie przylaczyc?
Mam juz coreczke i niedawno okazalo sie ze znow zostane mama.Ucieszylismy sie niesamowicie bo chcielismy zeby mala miala rodzenstwo.
Nie spodziewalismy sie tylko ze spotka nas podwojne szczescie.Okazalo sie bowiem ze w moim brzuszku zamieszkaly dwie fasolki.
Zdziwilismy sie niesamowicie bo ani w mojej rodzinie ani w rodzinie meza nie bylo blizniakow.
No coz...chyba ktos musial zaczac:-)

Pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie!
 
Witam wszystkie mamy!
Szukalam forum blizniakowego i nawet znalazlam ale nikt tam juz nie zaglada wiec poszukalam Listopadowego bo na 16 mam termin.
Mozna sie przylaczyc?
Mam juz coreczke i niedawno okazalo sie ze znow zostane mama.Ucieszylismy sie niesamowicie bo chcielismy zeby mala miala rodzenstwo.
Nie spodziewalismy sie tylko ze spotka nas podwojne szczescie.Okazalo sie bowiem ze w moim brzuszku zamieszkaly dwie fasolki.
Zdziwilismy sie niesamowicie bo ani w mojej rodzinie ani w rodzinie meza nie bylo blizniakow.
No coz...chyba ktos musial zaczac:-)

Pozdrawiam wszystkie mamy serdecznie!


motylinek - witaj :-) bardzo się cieszę, że TU jesteś :tak: jesteś 3 matką na listpoadówkach z bliźniakami :-)
ja też szukałam na BB forum bliźniaczego, ale są tylko wcześniaki :baffled: założę nowy wątek na listopadzie :-) tam będziemy dzielić się swoimi problemami, radościami i przebiegiem Naszych ciąż :tak:
 
reklama
Ale super!! Motylinek, gratulacje najmocniejsze!!! Fajnie ze tak blizniakowo na naszym forum sie zrobilo!!!
U mnie potwierdzona tylko jedna istotka jak widac w galerii ale i tak sie ciesze!!! U nas na lipcowkach byla dziewczyna, ktora miala roczna coreczke i w lipcu (razem z nami) urodzila trojaczki!!! Teraz ma chyba tyle do roboty ze niestety nie zaglada na nasze forum
 
Do góry