reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

anineczko - no ja mam ze spaniem dobrze - nikt mi nie przeszkadza ;-)
jeżeli chodzi o rodzinkę to jest w 7 niebie :-) no ale wiedzą jak długo się staraliśmy :zawstydzona/y: więc mama nie każe mi nic robić a ja mam bardzo dużo odpoczywać :-)
Kajuniu nalezy Ci sie taki odpoczynek i traktowanie.
U mnie wyszlo smiesznie bo az 6 kobitek w rodzinie w ciazy i wiekszosc ma termin IX,X,XI miesiac:laugh2:
Tak wiec wyz demograficzny sie szykuje.
A moja mama zadowolona bo juz chce miec chmare wnukow:laugh2:
 
reklama
U mnie też wszyscy zadowoleni, moi staruszkowie już planują następne lato i spacery z wnukami, a u teściowie troszkę sceptycznie podeszli do nowegop wnuka i stwierdzili, że to za wcześnie

Dla nas nie jest za wcześnie i to się liczy :)
 
U mnie w rodzinie generalnie jest tak, że moi rodzice zostaną po raz pierwszy dziadkami :-) i już nie mogą się doczekać :-D pamiętam jak mój tata latał i sprawdzał test ciążowy ;-) ale miałyśmy ubaw :-D :-D :-D
a dla teściow będzie to już 10 czy 11 wnuk, więc taka nowina ich chyba nie dziwi :baffled:
 
Cześć :)

Melduję się z fasolką w brzuszku! Termin wg OM na 2 listopada :) Za 2 tyg planuje iść do gina to wtedy się dowiem dokładnie co z tą moją fasolką, może już będę miała fotkę prosto z brzuszka :-)
 
Hej ciezaroweczki
Misia_q Garatuluje :tak::tak:

W Polsce pewnie wiosenna pogoda;-)
U mnie jako tako,zaraz pewnie lunie deszcz:eek:

Ja juz po slabiutkiej kawce i po sniadanku. Trzeba sie zdrowo odzywiac tak wiec wsunelam salate:eek::laugh2:
Mlody oglada bajke,ale juz miauczy tak wiec lece do niego.
Do pozniej:-)
 
I ja się dołączam, mój termin (według OM) to 1 listopada, mam już nawet pierwsze zdjęcie z 5 tygodnia, ale na razie widać tylko pęcherzyk.
Obecnie jestem w 7 tyg. i niedługo wybieram się do gina.
Jak do tej pory nie mam żadnych wymiotów, mdłości, tylko wilczy apetyt, nabrzmiałe, bolące piersi, wrażliwą skórę, lekkie zmęczenie :-)

Pozdrawiam wszystkie listopadóweczki !!!
 
Hej dziewczyny mam pytanie - bo robię test piątek pierwszy - zobaczymy czy coś pokaże - czy któraś za was mierzyła temperaturę ?? Bo ja wcześniej raczej nie :) ale zmierzyłam sobie wczoraj i miałam (w pochwie) 37,4 C :szok:- to trochę dużo tak mi się wydaje :):-):tak:

Jeśli któraś z was coś o tym sposobie wie to proszę o jakieś info:):confused:
 
reklama
Witajcie kochane (i) :-)

Od września nie było mnie na forum i dziś, jak się wreszcie zalogowałam, mam tą przyjemność by napisać pierwszy post na listopadzie 2007:-)

Od wczoraj wiem, że jestem w ciąży i dopadła mnie niesamowita wręcz radość i tyle mam energii w sobie, że mogłabym góry przenosić;-)
To już piąty raz test wskazał mi dwie kreski, jednak tylko za tym ostatnim czwartm razem udało mi się ciążę donosić i urodzić ukochanego synka. Mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie i szczęśliwie przejdę przez wszystkie miesiące aż do listopada:-) Mój termin wg ostatniej @ to 14.11.

Pozdrawiam was bardzo serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego na te przepiękne miesiące które są przed nami:)
 
Do góry