reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

reklama
Moj synek wazy juz sporo ponad 11 kg i tez jest mi ciezko!
Co do bialka to mi kiedys powiedzialy przy badaniu moczu ze musze wiecej pic! Nie wiem jaki to ma zwiazek ale dostosowalam sie!!!
 
Kajuniu jak sie czujesz?

anineczko - dzięki :tak: ciut lepiej :-) mam nadzieję, że niedługo będę jak nowo narodzona :-p
gorączka utzrymuje się na poziomie 37,1 - 37,2 ale gin powiedział, że nie mam się tym przejmować bo taka tempka to normalne w ciąży :-) jeżeli dojdzie do 38,0 to zaraz do niego dzwonić. Mam jeszcze uporczywy katar i kaszel alemama skoczy do apteki po pyle i będzie dobrze :tak:
Także póki co cały czas leniu****ę w łóżeczku (aż mnie plecy bolą :wściekła/y: ) i się wygrzewam. Służba nosi mi na zmianę herbatki, bo mam wstawać tyle co do ubikacji ;-)

jeżeli chodzi o witaminy to ja biorę calibrum (to zestaw wszystkich witamin) dla kobiet w I trymestrze ciąży,oprócz tego wit E i wit C (ponieważ codziennie rano leci mi krew z nosa), ale ponoć to naturalne :-)
 
moj mały skarb wazy prawie 12 wiec tez mam co dzwigac:-)

Ja tez jeszcze do lekarza nie dotarłam i biore folik tak jak w poprzedniej ciazy 1 tabletke

Kajuniu dobrze ze juz lepiej sie czujesz:-)
 
Witam
Ja zaraz do pracy wychodze,ale jeszcze zajrzalam.

Misia i jak sie czujesz? Dalej plamisz?
Trzymaj sie kochana.

Kajuniu no i super.Grypa paszol wont:laugh2:
Jak sie czujesz? Jakies rzyganka :eek::laugh2:


Wogole to zycze Wam wszystkim Listopadowki Milego Dnia.

Odezwe sie pewnie wieczorem jak przyjde z pracy:happy:

A u mnie tak strasznie leje deszcz i o dziwo w deszczowym kraju nie dorobilam sie parasolki :dry::rolleyes::biggrin2:
 
fajnnie ze są już listopadówki 2007, z niecierpliwością czekałam na ten wąteczek. Sama jestem mamą listopadową 2006. Termin miałam na 9 listopada, ale karolinka urodziła sie 19 listopada, ważyła 3300 i miała 56 cm. pOZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE I ŻYCZĘ SPOKOJNYCH 9 MIESIĘCY
 
reklama
No, mamuśki drogie, doszłam do wniosku, że życie w pierwszej ciąży, a na pewno w jej początkach jest piękne. Z przykrych dolegliwości tylko te piersi,a za to jakie korzyści!
Mąż się ze mną obchodzi jak z jajkiem, każe mi odpoczywać co dwa kroki... Dziś wyjechał do Poznania i nie wyszedł z domu zanim nie wymógł na mnie obietnicy, ze się w cągu dnia położę na godzinkę.
W to mi graj :):):)
Tylko że praca magisterska leży...
A swoją drogą, nie mogę się doczekać lekarza. Dopiero za dwa tygodnie...
Pozdrawiam sobotnio, Listopadóweczki!
 
Do góry