reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Kathhe moja kumpela z roku miała juz zaplanowany slub i wszystko czekało na ten wielki dzien i co...zaszła w ciaze a termin miała na dzien własnego slubu:-) to sie nazywa zdzadzenie losu:-) no slub wzieła wczesniej i urodziła sliczna coreczke:-)

Zreszta dasz rade tyle osob rodzi dzieci na studiach i jest git:-)


Ja mialam date slubu ustalona na 17 wrzesnia a termin porodu na 13 wrzesnia.
Nie chcielismy ryzykowac i slub cywilny odbyl sie w czerwcu :laugh2:
 
reklama
Jak miło, że Wy tyle o spaniu piszecie... Bo ja bym spała jak szalona, trochę mam przez to wyrzuty sumienia, ale skoro większość z Was tak ma, to mi od razu lepiej. Wczoraj spałam do 9:00, po południu godzinna drzemka, a przed 22:00 zasnęłam w ciuchach tak twardo, że mnie mężuś nie mógł dobudzić, żebym się chociaż przebrała i pod kołdrę weszła. A dziś znowu do 9:00.......A najgorsze, że już bym się kładła znowu.

I jak ja mam pracę magisterska pisać? We śnie, chyba. Cóż... do września zdążę.
 
Wiecie u mnie Macio idzie spac ok 19 ja jem kolacyje potem mycie i przed 20 juz jeste w łózeczku i przytulam sie do podusi:-) az wstyd sie przyznac
 
Witam w poniedzialek.
U nas jest w ten dzien swieto tak wiec maz do pracy nie poszedl.
Powinnismy w trojke spedzac ten dzien,ale go kumpel wyciagnal,zeby mu doradzil w kupnie auta.No i sie zmyli.
Mam nadzieje,ze zaraz wroci i pojedziemy z Antkiem do Malpiego Gaju.
Niech sie dziecko troche wyszaleje w basenie z pilkami :-)

Maz wczoraj nagotowal bigosu i krokietow,a ja dzis pokutuje za to obzarstwo.
Boli mnie brzuch i mam cos jeszcze,ale brzydko mowic :laugh2:

Dziecko spi,a ja pomylam podlogi. A teraz sie nudze :dry:
 
Kunda ja dokładnie mam tak samo. Nawet "tańca z gwiazdami" nie obejrzałam do końca bo o 21 już mnie porwał Morfeusz w swe ramiona...:-D (ale sobie pojechałam...:-D )
 
Ja sie dzis zdołowałam patrze a za oknem biało...a jutro podobno zaczyna sie wiosna i gdzie ona jest ja sie pytam:-)
 
Witam.
U nas przez trzy dni szalala wichura,antene nam przesunela i nici z Tv.
Teraz swieci sloneczko,ale zobaczymy jak dlugo:dry:
Maz mnie zdenerwowal leciutko,bo mialam dzis isc do lekarza z fasolka i on stwierdzil,ze chyba nie zdarzy z pracy wrocic i mam isc z Antkiem :eek:
Przeciez moje dziecko rozebralo by gabinet na czesci pierwsze,lacznie z komputerem pielegniarki (ostatnio juz prawie go rozwalil).
Przeciez ide tam sie zbadac, a nie latac za mlodym:no:
Nie ma mowy,nigdzie nie ide.:wściekła/y:

Kunda juz niedlugo przyjdzie wiosna,a za nia gorace lato :tak:
W tym roku ponoc znowu ma byc rekordowo upalnie;-):-)
 
Witajcie babeczki :-)

Pozwoliłam sobie do was zaglądnąć, żeby Wam pogratulować a zwłaszcza kochanej kajuni :-) Słoneczko nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętasz ze starań bo dawno mnie tutaj nie było. Ja niestety nadal nic i dlatego przestałam do Was zaglądać. Widzę, że stare grono powoli się tam wykrusza z czego sie niezmiernie cieszę. Życzę Wam spokojnych miesięcy z fasolkami.

Pozdrawiam Kinga
 
kindzia - pamiętam Cię i to dobrze :-) dzięki za gratulacje :-) Tobie też się uda :tak: buzaim Cie ocno i choć na staraczki :-)
 
reklama
witam, znów po długiej przerwie :)
widzę, że cały czas przybywa fasleczek i i ch mamuś,

Marthusia bardzo się cieszę,m że dołączyłaś do nas :-)

właśnie dzisiaj opuściłam Odział Patologii Wczesnej Ciąży, diagnoza cukrzyca ciężarnych:wściekła/y: i znów dietka i insulina, ale jest jeden plus L4 do porodu



Uciekam do łóżeczka :-)
 
Do góry