reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Cześć dzieczynki !!!!
Jak się czujecie???
Mnie boli dziś w dole brzuszka jakiś czas więc zaczynam się martwić

 
reklama
Mnie dzis bardzo ciagneło a poniewaz zoładeczek pusty po nocce wiec tylko na ciagnieciu sie skonczyło:-)

I dzis wizyta u gina:-)
 
a mnie od niedzieli boli żołądek :zawstydzona/y: i dzisiaj kupiłam sobie rennie i mam nadzieję, że szybko mi przejdzie :zawstydzona/y: bo to już 4 dzień :wściekła/y:

Kunda - na którą masz wizytę :confused: masz dzisiaj USG :confused:
 
Witam

Kajuniu Bidulko,jak nie goraczka to zoladek :dry:
Mi pomagal Gaviscon w plynie.

Kunda czekamy na wiadomosci od lekarza :tak:

Ja dzis tez ide do lekarza ale tylko mnie zwarzy,zbada mocz i cisniene.
Zalozy karte ciazy i wysle list do szpitala,ktory zaprosi mnie na usg za jakies 10-14 tygodni.
Zastanawiam sie czy sie nie zapisac do Kliniki poloznych.
Zobaczymy gdzie lepiej ;-)
 
Kunda

wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-) dużo zdrowa, szczęścia, pomyślności, spokojnych 8 miesięcy, i wszystkiego co sobie wymarzysz :-) :-) :-)​
 
Kunda!! od nas tez najlepsze zyczenia, zdrowia, szczescia, pomyslnosci, milosci, spokojnych 9 miesiecy i spelnienia wszystkich marzen!
 
Kunda! Ja i mój mały "Ktoś" również życzymy Ci wszystkiego, co najlepsze, zdrowej, książkowej ciąży i samych pozytywnych stron macierzyństwa.I w ogóle dużo szczęścia w życiu, spełnienia... I takich drobnych radości, które umilają każdy dzień.
 
Kunda! my również życzymy Ci wszystkiego najlepszego, szczęśliwej i zdrowej ciąży a potem uśmiechniętego i zawsze zdrowego malucha i wszystkiego tego czego sobie sama życzysz.
 
reklama
Do góry